Čistička BIONAIRE BAP001X

Kód: BAP001X
Značka: Bionaire
ZADARMOZADARMO
BAP001 hi res image
€211
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Sofistikované, komplexné a vylepšené funkcie čistenia vzduchu, ktoré účinne odstraňujú prach a ničia rôzne druhy choroboplodných zárodkov, baktérií, vírusov, plesní a spór plesní. Odporúčaná veľkosť miestnosti do 74 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vežová konštrukcia, ktorá nezaberá priestor a hodí sa do obytného priestoru rovnako ako do kancelárie.

 • odporúčaná veľkosť miestnosti do 74 m2
 • štvorstupňový filtračný systém:
  1. Prací predfilter na zachytenie veľkých nečistôt predlžuje životnosť HEPA filtra.
  2. Ľahko čistiteľný filter HEPA zachytí až 99 % z nečistôt s veľkosťou od 2 um, prítomných vo vzduchu, ktorý prechádza filtrom. To zahŕňa častice prachu, pele, zvieracie alergény, roztoče a ich zvyšky.
  3. Dezinfekčná ultrafialová lampa (UV-C) účinne ničí rôzne typy baktérií, vírusov, húb a spór z plesní . Spolu s fotokatalytickou oxidáciou (PCO), ktorá je dosiahnutá tým, že kombinuje UV žiarenie s povlakom z oxidu titaničitého (TiO2). Fotokatalytická oxidácia odstraňuje prchavé organické zlúčeniny (VOC) a pachy , vrátane škodlivých látok ako je formaldehyd, amoniak, toxické plyny, chemikálie (farby a mnoho ďalších bežných nečistôt, ktoré uvoľňujú stavebné výrobky a čistiace prostriedky.
  4. Nezávislý ionizátor uvoľňuje záporné ióny, ktoré pomáhajú procesu čistenia vzduchu, pretože kladne nabité častice, ako je prach, peľ, dym a zvieracie alergény viažu na seba a tvoria väčšie častice, ktoré sa potom ľahšie zachytia na filtri, alebo môžu byť priťahované k pozitívne nabitým povrchom, ako sú steny alebo podlahy.
 • funkcie ionizácie i UV dezinfekcie sú samostatne vypínateľné
 • elektronická indikácia znečistenia filtrov
 • časovač vypnutia čističky – vypnutie po 2, 4, 6, 8 hodinách alebo trvalá prevádzka
 • LCD displej
 • lomená biela farba, moderný dizajn
 • veľmi tichý chod – päťrýchlostný ventilátor

Dodatočné parametre

Kategória: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BIONAIRE už viac ako 25 rokov zaujíma vedúce postavenie na trhu s prístrojmi pre zlepšenie kvality vzduchu vo vnútri budov.

BIONAIRE vo svojich výrobkoch používať najnovšie technológie a pokrokový dizajn. Ponúka ucelený rad čističiek vzduchu, zvlhčovačov vzduchu, odvlhčovačov vzduchu a ventilátorov.