Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04 čistička a zvlhčovač vzduchu

Kód: DS-379491-01
Značka: Dyson
€799
Skladom (1 ks)

Presne detekuje a likviduje formaldehyd.

Plne utesnená podľa štandardu HEPA H13. Takže, čo sa dostane dovnútra, vo vnútri tiež zostane.

Automaticky detekuje a zachytáva znečisťujúce látky.

Čistí vzduch v celej miestnosti a osvieži vás prúdom vyčisteného vzduchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

 

dyson-purifier-cool

dyson-purifier-cool

Zachytáva prach, alergény a vírus H1N14. Dokonca ničí formaldehyd1.

Zlepšite kvalitu vzduchu vo svojej domácnosti

Znečistenie nie je len problém vonku. Vzduch v bežnej domácnosti môže byť v skutočnosti viac znečistený ako vonkajšie ovzdušie. Navyše suchý vzduch z ústredného kúrenia a klimatizácie môže ovplyvňovať vzduch, ktorý dýchame. Našťastie máme riešenie pre oboje – po celý rok.

Čističky vzduchu so zvlhčovačom Dyson sú testované nad rámec priemyselných štandardov.

Naše čističky vzduchu so zvlhčovačom testujeme v skúšobnej miestnosti s objemom 81 m³ s deviatimi senzormi, ktoré nepretržite merajú kvalitu vzduchu. Niektorí iní výrobcovia používajú malú skúšobnú komoru s objemom 28,5 m³, iba s jedným senzorom a ventilátorom na dodatočné zvýšenie cirkulácie vzduchu.

Štandardná priemyselná skúšobná komora má iba 28,5 m3

Skúšobná komora Dyson POLAR má 81 m3

Detekujú a informujú, automaticky.

Štyri senzory neustále monitorujú váš vzduch, vrátane doživotného senzora formaldehydu v pevnej fáze. Akonáhle náš jedinečný algoritmus diagnostikuje znečisťujúce látky na molekulárnej úrovni, začne čistička vzduchu so zvlhčovačom čistiť a zvlhčovať vzduch, ešte skôr, než v reálnom čase zobrazí informácie o jeho aktuálnej kvalite.

Doživotný senzor formaldehydu v pevnej fáze Pre celoživotnú precíznosť.

Naša najnovšia čistička vzduchu a zvlhčovač používa elektrochemický článok na presnú detekciu molekúl formaldehydu – 500krát menších ako 0,1 mikrónu. Polovodičová elektronika zaisťuje zachovanie výkonu po celú dobu životnosti spotrebiča.

Nepretržite ničí formaldehyd1. Zachytáva znečisťujúce látky a alergény.

'Miliardy katalytických tunelov nepretržite ničia formaldehyd, zatiaľ čo karbónový filter odstraňuje plyny a filter HEPA H13 zachytáva 99,95 % častíc už od veľkosti 0,1 mikrónu4.

Ničí formaldehyd v miliardách katalytických tunelov1

V katalytických tuneloch sa formaldehyd premieňa na vodu a CO₂. Filter sa sám regeneruje, takže ho netreba vymieňať.

'Iba Dyson je plne utesnený podľa normy HEPA H135

Aby sa zabránilo úniku znečisťujúcich látok späť do vzduchu, nie je len filter utesnený podľa normy HEPA H13, ale celá čistička vzduchu so zvlhčovačom. Takže čo sa dostane dovnútra, vo vnútri tiež zostane.

Ničí potenciálne škodlivé baktérie

Technológia Dyson Ultraviolet Cleanse vystavuje každú kvapku vody silnému UV žiareniu s vlnovou dĺžkou λ275 nm. Tým sa zničí 99,9 % baktérií vo vode2. Vyčistená voda sa potom odparuje pomocou biostatických strieborných vlákien, čo bráni množeniu a rastu baktérií, a až potom sa do miestnosti vypúšťa takto hygienicky zvlhčený vzduch3.

Hygienické zvlhčování vzduchu prostředí

Ústredné kúrenie a klimatizácia môžu prispievať k tomu, že v domácnosti vzniká suchý vzduch, ktorý môže spôsobiť vysušovanie. Pre príjemnejšie prostredie čistička vzduchu so zvlhčovačom Dyson udržuje automaticky cieľovú úroveň vlhkosti vzduchu neviditeľným prúdom odparovanej vody - bez hmly.

Jednoduchý cyklus hĺbkového čistenia

Jednoduchý cyklus hĺbkového čistenia Dyson dôkladne odstraňuje usadeniny minerálov v celom vodnom systéme spotrebiča - a to stlačením jediného tlačidla. Stlačením tlačidla sa cyklus aktivuje a prevedie vás jednoduchým procesom krok za krokom.

Inteligentné čistenie vzduchu ovládané aplikáciou alebo hlasom.

Pozrite sa, ktoré častice boli zachytené, nastavte časové plány a ďalšie6. Ovládajte svoj spotrebič prostredníctvom kompatibilných hlasových služieb, ako je Alexa, Google Asistent alebo Siri7.

Rozptýlený režim

Odkloní prúd vzduchu smerom dozadu. Pre čistý vzduch bez prievanu.

...

Režim Breeze (vánok)

Unikátne algoritmy menia prúdenie vzduchu tak, aby napodobňovali chladivý a osviežujúci vánok.

...

Obsah balenia

...

Dyson Purifier Humidify+Cool Formaldehyde

...

Diaľkový ovládač

Špecifikácie

Hmotnosť

8,21 kg

Priemer základne s podstavcom

312 mm

Dĺžka kábla

1.8 m

HEPA filter

HEPA - 13

Prietok vzduchu

350 l/s

Hlučnosť

61,5 dB

Počet rýchlostí

10

Výška

923 mm

Hĺbka

155 mm

Šírka

220 mm

...

1Kompletní testovanie spotrebiča treťou stranou na základe kumulatívneho testovania čistej hmotnosti formaldehydu podľa normy GB/T 18801-2015 kontinuálnym vstrekovaním, pokiaľ nie je dosiahnutá najvyššia koncentrácia formaldehydu podľa CADR. Výsledky sa môžu v praxi líšiť.

2Na základe interných noriem spoločnosti Dyson, testované Čínskym inštitútom pre výskum domácich elektrických spotrebičov (CHEARI). Testovaná schopnosť ničiť baktérie (E. coli) v komore na vstrekovanie vody dosiahla pri testovaní výsledku 99,9 %. Všetky vyššie uvedené experimenty sa uskutočňovali za podmienok špecifikovaných v experimente a môžu sa líšiť od skutočného použitia.

3Testovaný rozsah čistenia v komore s objemom 81 m³. Testovaný rozsah zvlhčenia v komore s objemom 41 m³.

44 Filtračná účinnosť testovaná na časticiach s veľkosťou 0,1 mikrónu (podľa EN1822, ISO29463). Miera zachytávania plynu sa líšia.

55 Zaťaženie časticami za použitia oleja DEHS špecifikovaného normou EN1822 v komore podľa špecifikácie ASTM F3150. Testované pri nastavení najvyššej rýchlosti v laboratóriách IBR US na celkovú účinnosť prístroja nad 99,95 %

6Vyžaduje zariadenie na spustenie aplikácie, 2,4 GHz alebo 5 GHz pripojenie Wi-Fi alebo mobilné dáta a podporu Bluetooth® 4.0. Kompatibilitu s aplikáciami zistíte vyhľadaním "Dyson Link" v iOS App Store alebo v Google Play. Môžu sa účtovať štandardné sadzby za dáta a správy.

7Vyžaduje kompatibilnú hlasovú službu.

Dodatočné parametre

Kategória: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8,29 kg
Rozmery: 220 x 220 x 930 mm

Dyson Pure Humidify+Cool PH01

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty značky Dyson si už v Českej republike obľúbili státisíce zákazníkov. Britský výrobca ponúka niekoľko radov výrobkov, ktoré majú jedno spoločné – bezkonkurenčnú technologickú vyspelosť a originálny dizajn.  Pridajte sa aj vy k spokojným majiteľom bezvreckových vysávačov s vysokým výkonom, výkonných čističiek vzduchu, bezlopatkových ventilátorov či exkluzívnych fénov.  Kliknite sem a nahliadnite do sveta technológií Dyson.