Pomalý hrnec CrockPot 2,4 l DNA (CSC046X)

Kód: CSC046X
Neohodnotené
Značka: CrockPot
€39
Skladom (> 10 ks)

Model CrockPot CSC046X predstavuje vďaka svojim kompaktným rozmerom ideálny spotrebič pre jednotlivca alebo pár. Jeho objem totiž činí 2,4 litrov a naraz dokáže pripraviť dve porcie jedla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdravšie a chutnejšie pokrmy

Pustite sa do prípravy zdravších a chutnejších pokrmov. S pomalým hrncom nebudete musieť používať veľké množstvo korenia a soli, a napriek tomu sa dočkáte chuťovo výrazných jedál. Počas varenia pritom nie je potrebné nič kontrolovať ani miešať. Jedlo sa varí pozvoľna a neodparuje sa z neho tekutina.

2,4l keramická nádoba

Model CrockPot CSC046X je s   objemom 2,4 litra   najmenším z radu hrncov CrockPot a je tak ideálnym riešením pre jednotlivca či pár. Skladá sa z troch častí - základnej jednotky s ohrievaním, odnímateľnej keramickej nádoby a sklenenej pokrievky. Keramickú nádobu pritom môžete využiť aj pri pečení v klasickej či mikrovlnnej rúre.

3 stupne výkonu

Výkon sa nastavuje prostredníctvom manuálneho ovládania  v prednej časti. Pomocou neho si nastavíte jeden z dvoch stupňov výkonu pre varenie alebo režim jednoduchého ohrievania.

Keramická nádoba sa hodí na servírovanie pokrmov a zvyšné porcie v nej môžete skladovať aj v chladničke.

Jednoduché umývanie v umývačke riadu

A poteší vás aj minimum starostí s údržbou spotrebiča. Vonkajšiu časť môžete utrieť vlhkou utierkou, vnútornú nádobu je potom možné vybrať a spoločne s pokrievkou ju umývať v umývačke riadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomalé hrnce
Záruka: 2 roky
Časovač: ne
Farba: černá
Hmotnosť: 2,75
Materiál nádoby / pokrievky: kamenina / sklo
Objem: 2,4 l
Počet porcií jedla: 3
Prepínač výkonu: 2 vaření + udržování teploty
Príkon: max. 180 W
Rozmery (š x v x h): 225 x 225 x 230
Varná nádoba / pokrievky do rúry: áno / nie
Varná nádoba na sporák: ne

Americký výrobca CrockPot uviedol v sedemdesiatych rokoch na trh prvý pomalý hrniec – originálny CrockPot. Od tej doby ich zákazníkom na celom svete dodal desiatky miliónov kusov a dodnes ponúka bezkonkurenčne najširší výber pomalých hrncov.

Logo CrockPot