Hriankovač Breville High Gloss 4 pl. (VTT688X)

Kód: VTT688X-01
Neohodnotené
Značka: Breville
ZADARMOZADARMO
vtt688x 01
€88
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Hriankovač Breville High Gloss s kapacitou štyroch plátkov hrianok ocenia nielen početné rodiny. Príprava raňajok je s ním otázkou pár sekúnd a vďaka čistému a elegantnému dizajnu sa hriankovač stane ozdobou každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia High Gloss sa pýši elegantným a čistým dizajnom. Bola pripravená s maximálnym dôrazom na detail a vďaka kombinácii bielej a farbe nehrdzavejúcej ocele vo vysokom lesku je hriankovač High Gloss osobitým doplnkom každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Raňajky pre celú rodinu

Tento model hriankovača ocenia hlavne väčšie rodiny, ktorej členovia radi raňajkujú dohromady – možno v ňom totiž naraz pripraviť hneď štyri plátky hrianok. Raňajky pre celú rodinu sú tak otázkou pár okamžikov.

Hriankovač Breville High Gloss disponuje radom nenahraditeľných funkcií. Okrem možnosti regulácie intenzity opečenia si hriankovač vďaka funkcii rozmrazovania bez problémov poradí i s hlboko zmrazeným pečivom. Pri vychladnutých kúskoch raňajok potom oceníte možnosť opätovného zahriatia, keď počas pár sekúnd bude hrianka opäť chutiť ako čerstvo opečená. Funkcia ""Zdvihnite a uvidíte"" umožňuje skontrolovať úroveň opečenia i počas práce hriankovača. Jednoducho kedykoľvek zdvihnete ovládaciu páku, skontrolujete hrianku a v prípade nutnosti ju potom znovu spustíte, aby ste mohli pokračovať v opekaní.

Hriankovač môže byť súčasťou vašej kolekcie Breville High Gloss, ktorá zahŕňa tiež rýchlovarnú kanvicu a sendvičovač v rovnakom dizajne.

Ďalšie praktické funkcie

Extra vysoký zdvih zaistí ľahké vybratie opečených hrianok, iste oceníte i jednoduché čistenie vďaka úplne vyberateľnej tácke na omrvinky. Úložný priestor pre prívodný kábel potom zaistí dostatok miesta na vašej kuchynskej linke a vďaka protišmykovej podložke sa vám hriankovač počas práce ani nepohne.

Hriankovač Breville High Gloss to je kombinácia štýlového čistého dizajnu a skvelých funkcií. Nechajte ho vyniknúť i vo vašej kuchyni!

Dodatočné parametre

Kategória: Hriankovače
Záruka: 2 roky
Farba: lesklá biela, nerez
Hmotnosť: 2,4 kg
Počet plátkov: 4
Príkon: 1650 W
Rozmery: 371 x 201 x 167 mm
Položka bola vypredaná…

Topinkovač Breville High Gloss 4pl. VTT688X

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville