Hriankovač Breville NYC Premium (VTT946X)

Kód: VTT946X-01
Neohodnotené
Značka: Breville
ZADARMOZADARMO
Hriankovač Breville NYC Premium (VTT946X)
€79
Skladom (> 10 ks)

Hriankovač Breville NYC Premium vynikne v každej kuchyni vďaka kombinácii elegantného, čistého štýlu a radu nenahraditeľných funkcií. Príprava raňajok v tomto dizajnovom kúsku je záležitosťou pár okamžikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia NYC Premium bola pripravená s maximálnym dôrazom na čistý a elegantný štýl. Kombinácia čiernej farby a kovových doplnkov tak z hriankovača NYC Premium činí ojedinelý dizajnový doplnok každej kuchyne.

Raňajkový pomocník

V tomto modeli hriankovača pripravíte naraz dva plátky hrianok. Prístroj disponuje radom nenahraditeľných funkcií. Možnosť regulácie intenzity opečenia berieme ako samozrejmosť, ale hriankovač Breville NYC Premium si poradí i s hlboko zmrazeným pečivom vďaka funkcii rozmrazovania. Pri vychladnutých kúskoch raňajok potom oceníte možnosť opätovného zahriatia, kedy počas pár sekúnd bude hrianka opäť chutiť ako čerstvo opečená.

Funkcia "Zdvihnite a uvidíte" umožňuje skontrolovať úroveň opečenia i počas práce hriankovača. Jednoducho kedykoľvek zdvihnite páku, skontrolujete hrianku a v prípade potreby ju potom znovu spustite, aby ste mohli pokračovať v opekaní.

Hriankovač môže byť súčasťou vašej kolekcie Breville NYC Premium, ktorá zahŕňa tiež rýchlovarnú kanvicu v rovnakom dizajne.

Praktické funkcie

Extra vysoký zdvih zaistí ľahké vybratie opečenej hrianky, iste oceníte i jednoduché čistenie vďaka úplne vyberateľnej tácke na omrvinky. Úložný priestor pre prívodný kábel potom zaistí dostatok miesta na vašej kuchynskej linke a vďaka protišmykovej podložke sa vám hriankovač počas práce ani nepohne.

Hriankovač Breville NYC Premium to je kombinácia štýlového čistého dizajnu a skvelých funkcií. Nechajte ho vyniknúť i vo vašej kuchyni!

Dodatočné parametre

Kategória: Hriankovače
Záruka: 2 roky
Farba: čierna
Hmotnosť: 2,4 kg
Počet plátkov: 2
Príkon: 850 W
Rozmery (d x š x v): 305 x 240 x 270 mm

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville