Aku ručná vákuová balička FoodSaver VS1192X

Kód: VS1192X
Neohodnotené
Značka: FoodSaver
€55
Skladom (> 10 ks)

Ručná vákuová balička FoodSaver VS1192X udrží potraviny čerstvé až dvakrát dlhšie oproti bežnému spôsobu skladovania. Je dodávaná spolu so špeciálnou dózou s objemom 1,2 litra a súpravou uzatvárateľných vreciek. Vďaka ultrakompaktným rozmerom sa hodí i do tých najmenších kuchýň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručná vákuová balička FoodSaver VS1192X vychádza v ústrety tým používateľom, ktorí ocenia možnosť predĺženia doby uchovania potravín a zároveň nechcú mať v kuchyni ďalšie rozmerné príslušenstvo. Ručná balička zaberie v kuchyni minimum miesta a i v tých najmenších kuchyniach ju možno mať priamo na kuchynskej linke.

Potraviny čerstvé až dvakrát dlhšie

Vďaka použitiu ručnej vákuovej baličky možno predĺžiť dobu čerstvosti uchovávaných potravín až na dvojnásobok v porovnaní s bežným spôsobom skladovania. Ručnú vákuovačku možno použiť so špeciálnymi dózami FoodSaver, uzatvárateľnými vreckami i s vákuovacími zátkami pre uchovanie čerstvosti nápojov.

Jednoduché používanie

Obsluha baličky je veľmi jednoduchá, stačí ju pripojiť k príslušenstvu a po dobu niekoľkých sekúnd pridržať ovládací gombík. Ručná vákuovačka je dodávaná s nabíjacou stanicou, pričom jedno nabitie stačí až na 100 vákuovacích cyklov. Súčasťou balenia je i špeciálna fresh dóza FoodSaver s objemom 1,2 litra a tiež uzatvárateľné vrecká určené na opakované použitie.

Kompaktné rozmery i pre tie najmenšie kuchyne

Ručná balička VS1192X je najmenším produktom z obľúbeného radu vákuových zváračiek a baličiek značky FoodSaver a ocenia ju najmä majitelia malých kuchýň.

Čo je súčasťou balenia

Spoločne s touto baličkou od nás dostanete:

  • 1 ks – nabíjacia stanica
  • 1 ks – fresh dóza s objemom 1,2 litra
  • 10 ks – uzatvárateľné vrecká (0,94 l)
  • podrobný manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Vákuové zváračky
Záruka: 2 roky
Automatická detekcia vrecka: ne
Držiak fólie a rezací nôž: nie
Farba: čierna
Funkcia iba zvarení: nie
Funkcia mokré / suché potraviny: nie
Hmotnosť: 0,2 kg
Príkon: 30 W
Program pre marinovanie: nie
Rozmery (š x v x h): 59 x 120 x 57 mm
Ručné (pulzné) odsávanie: nie

Aku ruční vakuová balička FoodSaver VS1192X

Americká firma FoodSaver je známa širokou ponukou produktov v oblasti uchovávania potravín. Už viac ako dvadsať rokov sú jej výrobky zo segmentu vákuovania potravín najpredávanejšie na americkom trhu. Na českom trhu ponúka FoodSaver bezkonkurenčne najširší výber vákuových zváračiek a ich príslušenstva.

Logo FoodSaver