Dyson zvlhčovač vzduchu (AM10)

Kód: DS-303124-01
Neohodnotené
Značka: Dyson
€499
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Na hygienické zvlhčovanie likviduje 99,9 % baktérií. Rovnomerné pokrytie miestnosti. Technológia Air Multiplier™ – príjemný, rovnomerný prúd vzduchu bez poryvov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vlastnosti

Technologie Air Multiplier™

Distribuuje zvlhčený vzduch do místnosti.

Technologie Ultraviolet Cleanse

Technologie Ultraviolet Cleanse vystavuje každou kapku vody ultrafialovému záření a zahubí 99,9% bakterií.

Přesná kontrola klima v místnosti

Díky inteligentní regulaci vzduchu je hladina vlhkosti automaticky nastavena tak, aby představovala komfortní a hygienické prostředí v místnosti

Snadné čištění

Díky absenci krycích mřížek a pohyblivých lopatek se zvlhčovač Dyson snadno čistí a udržuje.

Dálkový ovladač

Praktický dálkový ovládač pro přesné nastavení průtoku vzduchu a vlhkosti. Ovladač je vybaven magnetem pro snadné ukládání na zařízení.

Celoroční využití

Rovnoměrné zvlhčování místnosti v zimě a silný proud osvěžujícího vzduchu v létě.

Vhodný pro alergiky

Splňuje podmínky pro udělení certifikátu asthma & allergy friendly™ (vhodný pro astmatiky a alergiky)(ASP:18-01/101).

Zvlhčování po celou noc

Automatický časovač a nepřetržitý chod po dobu až 18 hodin bez nutnosti doplňování zásobníku. Zvlhčuje rovnoměrně a tiše.

Navržen se sníženou úrovní hlasitosti.

První zvlhčovač vzduchu na světě, kterému společnost Noise Abatement Society udělila značku Quiet Mark.

Použitím patentovanej technológie Ultraviolet Cleanse, vystavuje zvlhčovač vzduchu Dyson každú kvapku vody z nádrže ultrafialovému svetlu. Tento trojminútový cyklus zabije 99,9 % baktérií vo vode vrátane E-coli baktérií skôr, než akákoľvek vlhkosť opustí spotrebič.
Voda z nádrže je najprv vedená do plniacej komory, kde je pri priechode kanálikom vystavená ultrafialovému svetlu, ktoré zabije 99,9 % baktérií. Potom voda pokračuje do piezokomory, kde je po druhýkrát vystavená ultrafialovému svetlu pred tým, než je atomizovaná na jemnú hygienickú hmlu.

 • Suchý vzduch môže ovplyvniť náš pocit pohody
  Suchý vzduch môže narušovať pohodu človeka a naopak. Optimálna relatívna vlhkosť vzduchu pôsobí priaznivo na zdravie i celkovú pohodu. Preto vyvinuli inžinieri spoločnosti Dyson zvlhčovač vzduchu AM10, ktorý vzduch rovnomerne a hygienicky zvlhčuje a zaisťuje príjemnú mikroklímu v miestnosti.
 • Zabije 99,9 % baktérií
  Aby zvlhčovač dobre slúžil a nenapáchal viac škôd než úžitku, je nutné zaistiť, aby vytváraná vodná para bola zbavená všetkých baktérií a iných choroboplodných zárodkov. Dyson na to využíva Ultraviolet Cleanse technológiu, ktorá vystavuje vodu v plniacej komore ultrafialovému žiareniu po dobu 3 minút. Pritom je 99,9 % všetkých baktérií vrátane E-Coli baktérií zlikvidovaných. Voda ďalej pokračuje do piezokomory, kde je opäť pod UV žiarením vytváraná jemná vodná para pomocou vibrujúcich piezoelektrických keramických meničov.
 • Patentovaná technológia Air Multiplier
  S ďalekým dosahom rozptyľuje vytvorenú jemnú vodnú paru do priestoru, čím rovnomerne zvlhčuje celú miestnosť. Spodnou časťou je nasávaný vzduch, ktorý prechádza okolo termostatu a vlhkomeru, ktoré presne merajú jeho teplotu a vlhkosť. Potom sa k nasatému vzduchu pridáva vytvorená jemná para a je urýchľovaný priechodom kruhovým prstencom. To vytvára prúd vlhkého vzduchu, ktorý prechádza ďalej pozdĺž krídlovej plochy, ktorá ho smeruje a vytvára oblasti podtlaku vedľa a za zvlhčovačom. Takto vytvorený podtlak vťahuje a uvádza do pohybu okolitý vzduch. Výsledkom je silný prúd zvlhčeného vzduchu.
 • Inteligentné riadenie klímy v miestnosti
  Inteligentné riadenie zvlhčovača Dyson monitoruje ako relatívnu vlhkosť vzduchu, tak teplotu v miestnosti. V automatickom režime volí AM10 optimálnu vlhkosť vzduchu v závislosti na teplote. V manuálnom režime možno nastaviť relatívnu vlhkosť v rozsahu 30 % – 70 %. Zvlhčovač sa automaticky vypína a zapína, a udržuje tak danú hodnotu. Po dosiahnutí cieľovej vlhkosti zostane ventilátor v chode, aby udržiaval príjemné prostredie.
 • Zlepšená akustika na použitie vo dne i v noci
  Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10 distribuuje jemnú paru spolu so zvlhčeným vzduchom po miestnosti rovnomerne a ticho. Vďaka zlepšenej akustike získal Dyson AM10 ako vôbec prvý zvlhčovač na svete ocenenie Quiet Mark. Zvlhčovač preto neruší a je vhodný i na použitie v noci, keď spíme. Presná regulácia vlhkosti a efektívne hospodárenie s vodou umožňujú, že nádrž s vodou vystačí až na dobu 18 hodín. Vďaka zabudovanému časovaču sa prístroj po uplynutí požadovanej doby sám vypne.
 • asthma & allergy friendly
  Dyson AM10 je jediný zvlhčovač, ktorý získal ocenenie asthma & allergy friendly od asociácie Allergy Standards Limited
 • Skin Health Alliance
  Celosvetovo prvý zvlhčovač, ktorého šetrnosť voči pokožke bola potvrdená dermatologickou alianciou Skin Health Alliance.
 • Celoročné využitie
  Rovnomerné zvlhčovanie miestnosti v zime a silný osviežujúci prúd vzduchu v lete.
 • Diaľkový ovládač
  Na nastavenie teploty, vlhkosti vzduchu a intenzity prúdu vzduchu. Prehnutý tvar s magnetickým úchytom pre praktické ukladanie na prístroji.
 • Záruka 24 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zvlhčovače vzduchu
Záruka: 2 roky
Farba: biela
Hlučnosť: dB
Hmotnosť: 3,5 kg
Objem nádrže: 3 l
Odporúčaná veľkosť miestnosti: 10 m2
Približná spotreba vody: (l/24 h)
Príkon: 55W / Ventilace: 40W / Standby <0,5W
Rozmery (š x v x h): 240 x 220 x 580 mm
Výkonový stupeň: AUTO / Manual 30%-70%
Položka bola vypredaná…

AM10

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Produkty značky Dyson si už v Českej republike obľúbili státisíce zákazníkov. Britský výrobca ponúka niekoľko radov výrobkov, ktoré majú jedno spoločné – bezkonkurenčnú technologickú vyspelosť a originálny dizajn.  Pridajte sa aj vy k spokojným majiteľom bezvreckových vysávačov s vysokým výkonom, výkonných čističiek vzduchu, bezlopatkových ventilátorov či exkluzívnych fénov.  Kliknite sem a nahliadnite do sveta technológií Dyson.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie