Ventilátor BIONAIRE (BT19)

Kód: BT19-I
Značka: Bionaire
€77
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Kúpte si ventilátor, ktorý vás v parných letných dňoch dokonale osvieži. Bionaire BT19 zaujme moderným vežovým dizajnom a vybrať si môžete z 3 rýchlostí a 2 špeciálnych funkcií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ventilátor Bionaire BT19 vás v parných letných dňoch dokonale osviež, zaujme moderným vežovým dizajnom. Vybrať si môžete z 3 rýchlostí a 2 špeciálnych funkcií.

Ochlaďte sa! Ventilátor ponúka 3 rýchlosti

Tento ventilátor si vo vašej domácnosti nájde čestné miesto. Vybrať si môžete z troch rýchlostí prúdenia vzduchu, pričom tu nechýba špeciálny režim “Vánok”, pri ktorom sa strieda silnejší a slabší cyklus fúkania a “Spánok”, pri ktorom dochádza k premenlivej rýchlosti fúkania.

Produkuje hluk v maximálnej výške 43 dB a doma vás preto nebude nijako rušiť.

Dizajn šetriaci váš priestor

Ventilátor Bionaire BT19 sa hodí i do menších domácností. Špeciálny vežový dizajn totiž šetrí priestor a navyše pôsobí veľmi štýlovo a moderne. Celému prevedeniu vládne neutrálna kovovo šedá farba, ktorá sa ľahko kombinuje s ostatným vybavením.

Perfektný spoločník na osvieženie vašej domácnosti alebo kancelárie.

Praktický časovač

Prístroj nemusíte nepretržito strážiť. Vďaka možnosti časovača možno nastaviť jeho automatické vypnutie po 1, 2, 4 alebo 8 hodinách.

Trojročná záruka

Na ventilátor od nás získate trojročnú záruku.

Dodatočné parametre

Kategória: Ventilátory
Záruka: 3 roky
Farba: kovovo šedá
Hlučnosť: max. 43 dB
Hmotnosť: 3,4 kg
Príkon: max. 50 W
Rozmery (š x v x h): 240 x 740 x 240 mm
Rýchlosti ventilátora: 3
Vzduchový výkon: 5 m3/min.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BIONAIRE už viac ako 25 rokov zaujíma vedúce postavenie na trhu s prístrojmi pre zlepšenie kvality vzduchu vo vnútri budov.

BIONAIRE vo svojich výrobkoch používať najnovšie technológie a pokrokový dizajn. Ponúka ucelený rad čističiek vzduchu, zvlhčovačov vzduchu, odvlhčovačov vzduchu a ventilátorov.