Príslušenstvo

Jednou z najväčších výhod sušičiek EZIDRI je možnosť rozšírenia o dodatočné sitá, a to pri zachovaní kvality sušenia. Kapacitu modelu EZIDRI ULTRA FD1000 tak môžete zo základných piatich sít rozšíriť až na celkových tridsať. V sušičkách EZIDRI je možné vykúzliť aj množstvo skvelých dezertov vo forme ovocných či zeleninových roliek. Slúžia na to fóliové misky, ktoré je možné pri modeli EZIDRI ULTRA FD1000 pri zachovaní kvality sušenia využiť naraz až pätnásť. Sieťky z pružného materiálu slúžia u sušičiek EZIDRI najmä na sušenie jemnejších typov ovocia (napr. malé bobuľoviny), ďalej na sušenie byliniek, čajových lístkov a podobných surovín. Pri modeli EZIDRI ULTRA FD1000 možno pri zachovaní kvality sušenia využiť na sušenie byliniek až tridsať sít so sieťkami. Dištančné sitá zväčšia priestor medzi sitami a vďaka tomu v sušičke pohodlne usušíte aj vyššie suroviny, ktoré sa na bežné sito nezmestia ako sú napríklad vlašské orechy v celku či celý kvet. Krájač a lúpač jabĺk je určený na krájanie čerstvých jabĺk alebo tvrdších hrušiek na špirálu. Zároveň tento geniálny pomocník vykrojí jadrovník a jablko zároveň olúpe (túto funkciu však môžete jednoducho vypnúť). Prekrojením špirály sú jablká pripravené na ďalšie spracovanie. 

Doplňte sušičku potravín Ezidri o dodatočné sitá, misky, sieťky či o krájač jabĺk. Kapacitu modelu rozšírite podľa vlastnej potreby, a to pri zachovaní kvality sušenia.

9 položiek celkom

Cena

532
1532

Značky

Zobrazených položiek: 9
spacer ring
€15

Distančné sitá zväčšia priestor medzi sitami a vďaka tomu v sušičke pohodlne usušíte i vyššie suroviny, ktoré sa na bežné sito nevojdú. Toto distančné sito je určené pre...

Kód: FD1000 DIST
spacer ring
€13

Distančné sitá zväčšia priestor medzi sitami a vďaka tomu v sušičke pohodlne usušíte i vyššie suroviny, ktoré sa na bežné sito nevojdú. Distančné síto je určené pre sušičky...

Kód: FD500-DIST1
EZIDRI Krájač a lúpač jabĺk
€32

Nenahraditeľná mašinka pre vašu kuchyňu. Malá rozmermi, ale veľká výkonom. Ľahko naraz nakrája jablká, vykrojí z nich jadrovník a ako bonus ich vie i dokonale olúpať....

Kód: APPLE PEELER
Ezidri FD1000 Solid Sheet crop
€6

S fóliovou miskou môžete na sušičke EZIDRI FD1000 ULTRA sušiť i pastovité náplne.

Kód: FD1000 SOLID SHEET
ezidri fd500 solid sheet
€5

S fóliovými miskami môžete na sušičkách EZIDRI FD500 Snackmaker a Classic sušiť i pastovité náplne a ozvláštniť nimi každú slávnostnú tabuľu.

Kód: FD500-SOLIDSHEET1
Ezidri FD1000 Mesh Sheet crop
€6

Pružná sieťka určená pre modely EZIDRI FD1000 ULTRA a ULTRA Digital vám umožní sušiť i bylinky, čaj či ďalšie drobné a jemné produkty.

Kód: FD1000 MESH SHEET
ezidri fd500 mesh sheet
€5

Jeden kus vyberateľné pružné sieťky vám umožní sušiť v sušičkách EZIDRI FD500 Snackmaker a Classic i také jemné produkty, ako sú bylinky či čaj.

Kód: FD500-MESHSHEET1
Ezidri FD100 Tray crop
€15

Rozšírte si vašu sušičku EZIDRI FD1000 Ultra alebo Ultra Digital o ďalšie dodatočné sito a jednoducho tak navýšte kapacitu sušenia.

Kód: FD1000 TRAY
sada sit fd500 snackmaker
€27

Rozšírte si vašu sušičku EZIDRI FD500 Snackmaker alebo Classic o ďalšie dve dodatočné sitá a jednoducho tak navýšte jej kapacitu.

Kód: FD500 ACCESORIES