Kávovar Breville Barista Espresso VCF125X

Kód: VCF125X-01
Značka: Breville
ZADARMOZADARMO
Kávovar Breville Barista Espresso VCF125X
€275
Vypredané
Položka bola vypredaná…

S pákovým kávovarom Breville Barista Mini Espresso pripravíte dokonalú kávu v pohodlí domova. Výkonné čerpadlo s tlakom 15 barov, funkcia predsparenia, kvalitná parná dýza na nadýchanú mliečnu penu, inovatívna technológia Temp IQ Shot Control.

Detailné informácie

Podrobný popis

S pákovým kávovarom Barista Mini Espresso dokážete v pohodlí domova pripraviť kvalitnú kávu plnú vône a chuti tak, ako ju poznáte zo svojej obľúbenej kaviarne. Kávovar je vybavený kvalitným talianskym čerpadlom s maximálnym tlakom až 15 barov, vďaka ktorému je v priebehu prípravy kávy dokonale kontrolovaný tlak vody.

Technológia Temp IQ Shot Control

Ďalšou nutnou podmienkou pre skvelú kávu je kontrola procesu jej prípravy. Kávovar Barista Mini Espresso disponuje technológiou Temp IQ Shot Control, ktorá využíva trojcestný okruh na reguláciu a stabilizáciu prietoku a teploty vody. Rýchle zahriatie zaisťuje technológia Thermoblock, v rámci ktorej sa voda dostáva do styku iba s materiálom z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Ďalším krokom je jemné predsparenie pre maximálnu extrakciu. Stabilitu teploty potom stráži pokročilý PID regulátor.

Jedna či dve šálky?

Kvalitnú extrakciu kávy podporuje i 58 mm široká hlava kávovaru, s ktorou sa spravidla stretnete v profesionálnych kaviarňach. Široká hlava zaručí, že zrniečka umletej kávy sú rovnomernejšie rozprestreté v držiaku filtra, čo napomáha bohatosti chuti kávy.

Kávovar Barista Mini Espresso má prednastavené dve veľkosti espressa (30 ml a 60 ml). Pre väčšie kávy, iné horúce nápoje, prípadne na nahriatie šálky môžete využiť i funkciu horúcej vody (200 ml).

Mliečne nápoje

Pre milovníkov mliečnych kávových nápojov je k dispozícii dýza poskytujúca suchú paru – ideálna na zamatovo nadýchanú mliečnu penu do vášho latte, cappuccina alebo flat white.

Minimum hluku

Kávovar vás pri svojej práci nebude rušiť. Na spodnej strane odkvapkávacej misky sa totiž nachádzajú praktické gumové podložky, ktoré minimalizujú vznik vibrácií a hluku. Zásobník na vodu s objemom 2 litrov je ľahko odnímateľný. Ovládanie kávovaru je veľmi jednoduché a úplne intuitívne; nestratí sa v ňom ani barista-nováčik.

Bohaté príslušenstvo

Okrem samotného kávovaru sa môžete tešiť tiež na bohaté príslušenstvo, ktoré je k nemu dodávané. Ide o páku, dva filtre s dvojitou stenou, čistiacu špachtľu, tamper na kávu a 350 ml kanvičku na šľahanie mlieka z nehrdzavejúcej ocele.

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary
Záruka: 2 roky
Farba: nerez + čierna
Hmotnosť: 7,3 kg
Integrovaný mlynček: nie
Objem nádrže na vodu: 2 l
Parná tryska: áno
Rozmery (d x š x v): 350 x 296 x 386 mm
Tlak čerpadla: 15 bar
Typ kávovaru: pákový
Položka bola vypredaná…

Kávovar Breville Prima Latte II 19 bar VCF108X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville