FAQ

  DOPRAVA

Aké sú možnosti dopravy?

V súčasnej dobe ponúkame tri možnosti dopravy tovaru: PPL, Slovenská pošta a Packeta.

Kedy obdržím objednaný tovar?

Objednávka uhradená on-line (platobnou kartou, online okamžitým prevodom) je odoslaná v rovnaký deň. Objednaný tovar obdržíte za 1-3 pracovné dni od odoslania objednávky.

Čo ak bude zásielka počas prepravy poškodená?

V takom prípade je predovšetkým nutné zásielku od kuriéra nepreberať. Pokiaľ zásielka vzbudzuje pochybnosti a obal je poškodený, odmietnite zásielku prevziať a informujte nás o vzniku tejto situácie.

Musím vždy platiť dopravné?

Pri nákupe nad 80 EUR je dopravné zadarmo.

Informuje ma kuriér pred doručením zásielky? Čo ak sa zásielka oneskorí?

Vo väčšine prípadov kuriéri volajú vopred, ale nemôžeme Vám to zaručiť - kuriér nie je povinný takto postupovať. Každý zákazník obdrží v deň doručenia SMS s informáciou o čísle zásielky a telefónnym číslom na doručujúce depo či vodiča, ktorý Vám zásielku vezie.

Viac o doprave

   PACKETA

Nový spôsob doručenia na viac ako 1500 výdajných miest po celej Slovenskej republike. Zásielka na Vás bude čakať bežne 7 dní. Široká sieť výdajných miest umožňuje rýchle a pohodlné vyzdvihovanie zásielok bez čakania.

Kde je moja zásielka?

Pohyb vašej zásielky môžete sledovať na webovej stránke. Stačí zadať trasovacie číslo v tvare Z 123 4567 890 a všetky informácie o vašej zásielke máte pred sebou.

Je možné dobu uloženia zásielky limitovať?

Štandardná úložná doba je stanovená na 7 kalendárnych dní s možnosťou predĺženia o ďalších 14 dní. Maximálna úložná doba zásielky je teda 21 dní. 

 

 ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Vážime si každého zákazníka a preto je pre nás veľmi dôležitý individuálny prístup a starostlivosť. Zavolajte nám alebo napíšte a radi Vám poradíme s výberom zo širokého sortimentu nami predávaných výrobkov svetových značiek. Poradíme a zodpovieme vaše otázky.

+420734150963      info@mamedoma.sk

Potrebujem pomoc s objednávkou, ako mi pomôžete?

Volajte na telefónne číslo +420734150963 a radi Vám s výberom pomôžeme, prípadne píšte na info@mamedoma.sk

Aké sú možnosti platby?

Dobierkou, platobnou kartou, online bankovým prevodom a bankovým prevodom. Viac TU.

Kde je moja objednávka?

Po vytvorení objednávky vám zašleme automaticky kópiu objednávky, kde uvidíte číslo vybavenej objednávky a objednaný tovar. Následne Vás bude kontaktovať prepravca s informáciou o jej doručení.                                      

Ako môžem vrátiť objednávku?

Odstúpiť od zmluvy môžete do 14 dní, viď viac informácií v Obchodné podmienky VI. Odstúpenie od zmluvy.                               

Ako bezpečné je nakupovanie na mámedoma.sk?

Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Ako môžem získať faktúru?

Po spracovaní objednávky je faktúra zaslaná e-mailom na uvedený e-mail v objednávke.

Ako si môžem objednať?

Aby ste si mohli objednať produkt budete potrebovať: platobnú kartu alebo bankový účet na prevod, slovenskú doručovaciu adresu. Produkt si môžete taktiež na Vami zvolenom výdajnom mieste Packety.

Ako najrýchlejšie nájsť konkrétny produkt?

Najrýchlejší spôsob je napísať hľadané slovo do vyhľadávača v pravom hornom rohu stránky. Môžete tiež prejsť do hlavného menu (v hornej časti stránky) a potom do kategórií alebo značiek, ktoré Vás zaujímajú. Na zúženie výberu slúžia filtre v bočnom menu.

 

 VÝHRADNÝ DISTRIBÚTOR PRÉMIOVÝCH ZNAČIEK 

Sme výhradným distribútorom prémiových a svetových značiek, napr. CrockPot – výrobca originálnych pomalých hrncov, FoodSaver – dodávateľ systému pre vákuové uchovávanie potravín, Breville – výrobca drobných kuchynských spotrebičov či novozélandská firma Hydraflow dodávajúca vysoko kvalitné sušičky potravín pod značkou Ezidri. Okrem toho firma predáva aj ďalšie značky. Napríklad produkty spoločnosti Dyson – výrobca špičkových vysávačov a fénov. Exkluzívne ponúkame praktické výrobky pre domácnosť pod českou značkou MATTÉ - brúsne kamene a sous-vide prístroj. Jeho obľuba stále rastie a z metódy sous-vide sa tak stáva dostupný trend modernej domácnosti.

Taktiež spolupracujeme s medzinárodnými značkami, u ktorých funkčnosť, dizajn a udržateľnosť idú ruka v ruke s kvalitným spracovaním. Sme výhradným dovozcom celého radu ďalších výrobkov. Patrí sem švajčiarska značka Novis - kvalitné kuchynské spotrebiče s nadštandardnou zárukou na ich motorček. K ďalším značkám patrí švédska značka Alligator - krájač zeleniny s patentovanou technológiou alebo Drosselmeyer výrobca jedinečného a dizajnového luskáčika na orechy, ktorý sa stal víťazom celosvetového ocenenia vo svojej kategórii. Dánske inovatívne produkty zastupuje značka Oxytwister - unikátny prevzdušňovač vína, ktorý prináša intenzívnejší pôžitok z konzumácie vín a značka Bubliq s najtenším výrobníkom sódy v elegantnom a minimalistickom prevedení aj s príslušenstvom. Talianska značka Trebonn odráža kreativitu, cit pre dizajn, udržateľné materiály a vysokú funkčnosť v každodenných potrebách na prípravu pokrmov.

Vybrať produkt

 PRÍSLUŠENSTVO / NÁHRADNÉ KOMPONENTY 

Okrem tisíce produktov skladom, ponúkame aj pre našich zákazníkov mnoho originálnych komponentov k našim produktom.

Podarí sa vám rozbiť keramickú nádobu alebo pokrievku pomalého hrnca CrockPot? Nevadí, máme náhradné. Pretrhnete omylom vákuovaciu hadičku zváračky FoodSaver? Nevadí, opäť máme náhradné. Sušíte o stošesť a potrebujete navýšiť kapacitu sít pri sušičke Ezidri? Snažíme sa prispôsobiť potrebám zákazníkov, preto na mámedoma.sk môžete objednať originálny diel bez toho, aby ste museli kupovať kompletne nový produkt.

Vybrať príslušenstvo