Kávovar Breville Barista Max Espresso VCF126X

Kód: VCF126X-01
Značka: Breville
€585
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Kávovar Breville Barista Max pripraví dokonalú kávu v pohodlí domova. Je vybavený integrovaným mlynčekom s 30 rôznymi nastaveniami mletia. Automatický program na prípravu espressa ale i manuálny mód pre plnú kontrolu nad prípravou kávy. Parná dýza na zamatovú mliečnu penu. Kvalitné prevedenie pre náročných milovníkov kávy.

Detailné informácie

Podrobný popis

S pákovým kávovarom Breville Barista Max Espresso dokážete v pohodlí domova pripraviť kvalitnú kávu plnú vône a chuti tak, ako ju poznáte zo svojej obľúbenej kaviarne. Kávovar je vybavený kvalitným talianskym čerpadlom s maximálnym tlakom až 15 barov, vďaka ktorému je v priebehu prípravy kávy dokonale kontrolovaný tlak vody.

Integrovaný mlynček

Breville Barista Max je vybavený mlynčekom Tap&GoTM s objemom až 250 gramov kávových zŕn. Čerstvo namletá káva je kľúčová pre dokonalé espresso. Záleží však nielen na čerstvosti, ale i štruktúre mletej kávy, a preto mlynček disponuje 30 rôznymi nastaveniami mletia. Kónické ostria z nehrdzavejúcej ocele potom umožňujú získať jednotnú hrúbku mletých zŕn. Nastavenie i samotné mletie je veľmi jednoduché a intuitívne.

Technológia Temp IQ Shot Control

Ďalšou nutnou podmienkou pre skvelú kávu je kontrola procesu jej prípravy. Kávovar Breville Barista Max disponuje technológiou Temp IQ Shot Control, ktorá využíva trojcestný okruh na reguláciu a stabilizáciu prietoku a teploty vody. Rýchle zahriatie zaisťuje technológia Thermoblock, v rámci ktorej sa voda dostáva do styku iba s materiálom z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Ďalším krokom je jemné predsparenie pre maximálnu extrakciu. Stabilitu teploty potom stráži pokročilý PID regulátor.

Jedna či dve šálky?

Kvalitnú extrakciu kávy podporuje i 58 mm široká hlava kávovaru, s ktorou sa spravidla stretnete v profesionálnych kaviarňach. Široká hlava zaručí, že zrniečka umletej kávy sú rovnomernejšie rozprestreté v držiaku filtra, čo napomáha bohatosti chuti kávy.

Kávovar Barista Max má prednastavené dve veľkosti espressa (30 ml a 60 ml), takže nikdy nebudete musieť odhadovať ideálne množstvo vody pre dokonalý výsledok. Ak však chcete mať proces prípravy kávy plne pod kontrolou, potom je presne pre vás určený manuálny program, pri ktorom záleží len na vás, koľko vody použijete.

Mliečne nápoje

Pre milovníkov mliečnych kávových nápojov je k dispozícií dýza poskytujúca suchú paru – ideálna pre zamatovo nadýchanú mliečnu penu do vášho latte, cappuccina alebo flat white.

Minimum hluku

Kávovar vás pri svojej práci nebude rušiť. Na spodnej strane odkvapkávacej misky sa totiž nachádzajú praktické gumové podložky, ktoré minimalizujú vznik vibrácií a hluku. Zásobník na vodu s objemom 2,8 litrov je ľahko odnímateľný.

Bohaté príslušenstvo

Okrem samotného kávovaru sa môžete tešiť na bohaté príslušenstvo, ktoré vám uľahčí každodennú prípravu vašej obľúbenej kávy. Patrí medzi neho držiak filtra, dva rôzne kávové filtre, tamper, 460 ml kanvica na mlieko z nehrdzavejúcej ocele a čistiaci kolík, kefa a disk.

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary
Záruka: 2 roky
Farba: nerez + čierna
Hmotnosť: 10,3 kg
Integrovaný mlynček: áno
Objem nádrže na vodu: 2,8 l
Parná tryska: áno
Rozmery (d x š x v): 396 x 366 x 440 mm
Tlak čerpadla: 15 bar
Typ kávovaru: pákový

Pákový kávovar Breville Barista Max Espresso VCF126X - Pravidelná údržba

Pákový kávovar Breville Barista Max Espresso VCF126X - Ako používať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville