Kávovar Breville Prima Latte strieborný (VCF045X)

Kód: VCF045X-01
Značka: Breville
ZADARMOZADARMO
vcf045x 01
€195
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Kávovar Breville Prima Latte je osvedčenou voľbou medzi pákovými kávovarmi. Stlačením jedného tlačidla pripravíte voňavé espresso, nadýchané cappuccino alebo lahodné latté. Štýlový dizajn kávovaru Prima Latte potom ozdobí i vašu kuchyňu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantný strieborný dizajn a hlavne výborná káva, to sú prednosti osvedčeného pákového kávovaru Breville Prima Latte. S pomocou tohto prístroja dokážete počas chvíle vykúzliť vynikajúce espresso, latte alebo cappuccino.

Špeciálne talianske čerpadlo

Srdcom kávovaru je špeciálne navrhnuté talianske čerpadlo, schopné poskytovať konštantný tlak, a to až do výšky 15 barov. Vďaka nemu je extrakcia kávy v kávovare Prima Latte dokonalá a dosiahnete tak bohatú a hustú kávovú penu. Prístroj je tiež vybavený moderným systémom Thermoblock zaisťujúcim ohriatie vody na ideálnu teplotu.

Jednoduchá obsluha

Prípravu kávy môžete mať vďaka manuálnemu módu plne pod kontrolou, prípadne môžete spustiť prípravu espressa, cappuccina či latte úplne jednoducho stlačením jedného tlačidla. Podobne ľahká je i voľba medzi jednoduchým či dvojitým nápojom. Obsluha kávovaru Prima Latte je tak jednoduchá, že i začiatočníci sa v priebehu niekoľkých okamžikov stanú majstrami vo varení skvelej kávy.

Silné espresso alebo radšej mliečne nápoje? Žiadny problém!

Kávovar Breville Prima Latte vás nenechá v štichu ani pri početnej návšteve – kapacita nádržky na vodu je 1,5 litra, takže bez problémov stačí na prípravu až ôsmich šálok skvelej kávy. Nádržka na mlieko pojme takmer pollitra a možno ju z kávovaru jednoducho vybrať a skladovať v chladničke na okamžité použitie. Dýza na mlieko dokáže vytvoriť nadýchanú mliečnu penu do vašich obľúbených kávovo-mliečnych nápojov; tvorbu mliečnej peny je navyše možno spustiť i samostatne bez prípravy kávy.

K páke kávovaru sú štandardne dodávané misky na jednoduché i dvojité espresso; okrem mletej kávy môžete použiť i bežné dostupné E.S.E kapsuly s vašou obľúbenou značkou kávy.

Praktická údržba

Kávovar Breville Prima Latte má tiež rad praktických výhod – je napríklad vybavený čistiacim cyklom, ktorý sa stará o čistotu vnútorných častí prístroja, a tým i stabilnú kvalitu kávy. Praktický je i odkvapkávač, ktorý možno ľahko čistiť a umývať v umývačke, alebo funkcia automatického vypnutia na šetrenie energie.

Príprava výbornej kávy je u Prima Latte otázkou okamžiku a kávovar sa navyše vďaka štýlovému dizajnu stane ozdobou vašej kuchyne.

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary
Záruka: 2 roky
Farba: nerez + čierna
Hmotnosť: 5,9 kg
Objem nádrže na mlieko: 0,48 l
Objem nádrže na vodu: 1,5 l
Príkon: 1238 W
Rozmery: 225 x 321 x 257 mm
Tlak čerpadla: 15 bar
Typ kávovaru: pákový
Položka bola vypredaná…

Kávovar Breville Prima Latte VCF045X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville