Súprava krájačov – 2v1 Alligator (3008B)

Kód: 3008BX
Značka: Alligator
€50
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

Nákupom súpravy krájačov 2v1 v elegantnej čiernej farbe získate základňu krájača a k tomu dve vymeniteľné rezacie mriežky s viac nožmi (sekáčik a štiepkovač). Súčasťou je tiež praktický zásobník na zber nakrájaných potravín štandardnej veľkosti bez BPA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava obsahuje:


Mriežka na krájací nôž (štiepkovač) so štvorcovými mriežkovými štvorcami 12 x 12 mm (1/2 ") pre sekanie silnejších predmetov, ako sú napr. zemiaky na hranolčeky.

Mriežka na krájací nôž (sekáčik) so štvorcovými mriežkami 6 x 6 mm (1/4 ") pre krájanie potravín, ako je napr. cibuľa či zelenina. Vymeniteľné vodiace lišty a zásobník potravín šikovne uchovávajú nasekané potraviny na jednom mieste.
Ideálne na krájanie cibule, cesnaku, ovocia a zeleniny. Ľahké čistenie vďaka rýchlo vybratým vložkám čistiacej mriežky, ktoré odstráni všetky zvyšky.
Vhodné do umývačky.

Dodatočné parametre

Kategória: Mechanické krájače a lůpače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švédsky vynález Alligator je všestranný kuchynský nástroj, ktorý uľahčuje prípravu jedla; ušetrí vám čas a slzy, keď krájate cibuľu a zeleninu. Alligator je duchovným dieťaťom inovátora Bennyho Engdahla, ktorého omrzelo krájanie cibule, keď pripravoval svoje obľúbené jedlo – Ölandské knedle plnené bravčovým mäsom.  Toto jedlo vyžaduje veľké množstvo nakrájaných zemiakov a cibule. A každý vie, že krájanie cibule spôsobuje plač.

 Benny Engdahl kontaktoval svojho priateľa, vyštudovaného inžiniera Nikolu Knezevića, ktorý sa stal zodpovedným za technický vývoj produktu. Než bol finálny produkt pripravený pre komerčné uvedenie na trh, muselo sa pripraviť mnoho prototypov. Hľadal sa správny dizajn, správny materiál a najmä správna oceľ pre nože a sitá krájačov. Švédsky patent bol udelený na trh v októbri 2001. Teraz sú výrobky Alligator celosvetovo chránené patentom.

Alligator vám pomôže lepšie jesť, pretože robí z prácneho sekania a krájania na kocky zábavu. Vďaka krájačom je teraz proces rýchly, bezpečný a dokonca zábavný! Dokonale nakrájaná cibuľa na rovnaké diely, paradajky alebo zemiaky jedným a ľahkým ťahom. Dosiahnite profesionálne výsledky bez zvláštnych zručností alebo talentu. Investujete do produktu, ktorý používa najlepšiu juhokórejskú antikorovú oceľ 301 valcovanú za studena. Váš Alligator zostane ostrý a poskytne vám roky precízneho sekania zeleniny.