Ručný šľahač HeatSoft Breville (VFM021X-01)

Kód: VFM021X-01
Značka: Breville
€89
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Výkonný ručný šľahač Breville HeatSoft je dokonalým pomocníkom každej kuchárky na prípravu širokého radu pokrmov a delikates. Šľahač disponuje ergonomickým tvarom, silným výkonom, a hlavne revolučnou technológiou HeatSoft, ktorá dopomôže skvelým výsledkom a šetrí váš drahocenný čas.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonný ručný šľahač Breville HeatSoft je dokonalým pomocníkom každej kuchárky na prípravu širokého radu pokrmov a delikates. Šľahač disponuje ergonomickým tvarom, silným výkonom, a hlavne revolučnou technológiou HeatSoft, ktorá dopomôže skvelým výsledkom a šetrí váš drahocenný čas.

Technológia HeatSoft

Každá správna kuchárka vie, že konzistencia masla je pri pečení skvelých pochúťok kľúčová na dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Stuhnuté maslo práve vybraté z chladničky, či naopak maslo narýchlo rozpustené k ním nikdy nevedie. S technológiou HeatSoft odpadá dlhé čakanie na zmäknutie masla do požadovanej konzistencie – technológia využíva mierne teplo, ktoré ohrieva studené prísady počas mixovania na izbovú teplotu. Pri ručnom šľahači Breville ju tak vďaka technológii HeatSoft dosiahnete stlačením jediného tlačidla a krátkym mixovaním vskutku za okamžik. Okrem úspory času budú ďalšou odmenou i krásne nadýchané buchty, koláče, tortové korpusy či cukrovinky…

Výkonný motor so siedmimi rýchlosťami

Šľahač Breville HeatSoft je vybavený výkonným motorom s príkonom 270 W, vďaka ktorému si môžete trúfnuť i na skutočne tuhé zmesi. K dispozícii vám bude sedem úrovní rýchlosti, kedy najnižšie využijete práve pri zmäkčení masla či vmiešavaní kvapalných prísad, vyššie rýchlosti potom pri príprave šľahačky alebo pri šľahaní zemiakov. Pri zvlášť ťažkom šľahaní si môžete pomôcť i špeciálnou rýchlosťou – tlačidlom „Boost“. Voľba rýchlostí je úplne jednoduchá a ergonomická.

Bohaté príslušenstvo

Šľahač Breville je vybavený bohatým príslušenstvom vyrobeným z kvalitnej ocele. K dispozícii sú dve šľahacie metly, ktorých konštrukcia umožňuje dôkladné a rýchle miešanie pri všetkých druhoch zmesí. Najmä pri miesení ciest iste využijete dva háky na miesenie a na zapracovanie vzduchu do zmesí, ako sú vaječné bielky, žĺtky alebo šľahačka sa skvele hodí dodávaná drôtená metla.

Praktická údržba

Údržba šľahača Breville HeatSoft je veľmi ľahká – vysunutie metiel či hákov z prístroja možno vykonať stlačením jedného tlačidla a príslušenstvo potom možno pohodlne umyť v horúcej mydlovej vode alebo umývačke riadu. Praktická nádoba na uskladnenie umožňuje pohodlné uloženie mixéra, všetkého príslušenstva i napájacieho kábla.

Dodatočné parametre

Kategória: Mixéry
Záruka: 2 roky
Farba: biela
Hmotnosť: 1,7 kg
Objem nádoby: 600 ml
Otáčky: 7 rýchlostí
Príkon: max. 270 W
Rozmery (š x v x h): 215 x 254 x 80 mm
Položka bola vypredaná…

Ruční mixér HeatSoft Breville VFM021X-01

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville