Pomalý hrniec Crockpot 2,4 l čierny (CSC061X)

Kód: CSC061X
Značka: Crockpot
€50
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Pomalý hrniec hrniec Crockpot CSC061X disponuje objemom 2,4 litra. Digitálne ovládanie umožňuje nastaviť dĺžku a intenzitu varenia, po ktorého dokončení sa hrniec automaticky prepne do režimu "udržuj teplé".

Detailné informácie

Podrobný popis

Ďalší z radu pomalých hrncov značky CrockPot je vyrobený v čiernej farbe. V spojení s dokonalou funkčnosťou pomalého varenia a digitálnym ovládaním tak tento 2,4 litrový hrniec predstavuje ideálneho pomocníka do každej kuchyne.

Hrniec pár i jednotlivo

Hrniec s objemom 2,4 litra má okrúhlu nádobu a je skvelou voľbou pre páry alebo jednotlivcov. Jedlo uvarené v pomalom hrnci totiž skvelo chutí, takže i po prípadných prebytkoch sa len zapráši. Pokrmy možno navyše uchovávať v chladničke priamo v samotnej keramickej nádobe, ktorú možno navyše pri príprave pokrmov či ohrievania používať i v klasickej alebo mikrovlnnej rúre.

Digitálne ovládanie

Režim varenia možno ovládať jednoducho pomocou niekoľkých tlačidiel. V ponuke sú dva stupne varenia líšiace sa dĺžkou prípravy a tiež špeciálny režim na ohrev pokrmov. Dĺžku varenia možno tiež nastaviť individuálne (v rozmedzí 30 min. až 20 hodín). Na digitálnom displeji potom počas prípravy vidíte odpočet času na dokončenie varenia, po ktorom sa hrniec automaticky prepne do režimu „udržuj teplé“.

Praktický pomocník

Údržba pomalého hrnca Crockpot je veľmi jednoduchá – samotnú nádobu i pokrievku možno bez obáv umývať v umývačke riadu.

Pomalý hrniec dokáže ušetriť množstvo času a navyše vďaka špeciálnemu režimu varenia pri nízkej teplote docielite skvelé chuťové vlastnosti vašich pokrmov. Tento digitálny pomocník nesklame v žiadnej kuchyni.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomalé hrnce
Záruka: 2 roky
Časovač: áno
Farba: čierna
Hmotnosť: 2,9 kg
Materiál nádoby / pokrievky: kamenina / sklo
Objem: 2,4 l
Počet porcií jedla: 1 - 2
Prepínač výkonu: 2 stupne + udržuj teple
Príkon: max. 180W
Rozmery (š x v x h): 225 x 230 x 225 mm
Varná nádoba / pokrievky do rúry: ano / ne
Varná nádoba na sporák: ne
Položka bola vypredaná…

Pomalý hrnec CrockPot 2,7l černý (CSC061X)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americký výrobca Crockpot uviedol v sedemdesiatych rokoch na trh prvý pomalý hrniecoriginálny Crockpot. Od tej doby ich zákazníkom na celom svete dodal desiatky miliónov kusov. Crockpot je svetovou jednotkou a ikonou v oblasti pomalého varenia. Ponúka bezkonkurenčne najširší výber pomalých a multifunkčných hrncov. Je lídrom na poli inovácií.