Kávovar Breville Prima Latte II 19 bar strieborný (VCF108X)

Kód: VCF108X-01
Značka: Breville
€245
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

Vďaka kávovaru Breville Prima Latte II a jeho špeciálnemu čerpadlu s tlakom 19 barov pripravíte dokonalé espresso s bohatou a hustou penou v priebehu chvíle. Máte chuť skôr na cappuccino alebo latte? S kávovarom Prima Latte II žiadny problém. Elegantný dizajn kávovaru sa navyše stane ozdobou každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kombinácia jedinečného pôžitku zo skvelej kávy a štýlového dizajnu činí z pákového kávovaru Breville Prima Latte II ťažko odolateľnú voľbu pre vašu kuchyňu. Vynikajúce espresso, cappuccino či latte dosiahnete s týmto kávovarom stlačením jedného tlačidla.

Talianska sila s tlakom 19 barov

O dokonalú extrakciu kávy sa stará profesionálne talianske čerpadlo s tlakom 19 barov. Špeciálne navrhnuté čerpadlo vyvíja konštantný tlak a zaistí skvelú chuť kávy s extrémne bohatou a hustou cremou. Vďaka špeciálnemu krytu je chod čerpadla veľmi tichý a nerušivý. Prístroj je tiež vybavený moderným systémom Thermoblock, ktorý zaisťuje ohriatie vody na ideálnu teplotu, o ktorú sa starajú hneď tri teplotné senzory.

Jednoduchá obsluha jedným tlačidlom

Príprava kávy s kávovarom Breville Prima Latte II je tak jednoduchá, že i začiatočník sa stane v priebehu chvíľky majstrom v príprave dokonalej chuti kávy. Prípravu espressa, latte či cappuccina možno spustiť stlačením jediného tlačidla, a to ako jednoduchého, tak i dvojitého nápoja. Pokiaľ chcete mať prípravu kávy úplne pod kontrolou, môžete využiť manuálny mód. Veľkosť prístroja umožňuje prípravu hneď dvoch šálok espressa naraz.

Espresso i mliečne nápoje

Kávovar Breville Prima Latte II je vybavený objemnou nádržkou na vodu s kapacitou 1,5 litra, vďaka ktorej pripravíte až desať káv naraz. Nádržka na mlieko s kapacitou 0,6 litra je jednoducho odnímateľná a môžete ju oddelene skladovať priamo v chladničke. Dýza na mlieko dokáže vytvoriť nadýchanú mliečnu penu do vašich obľúbených kávovo-mliečnych nápojov; tvorbu mliečnej peny je navyše možno spustiť i samostatne bez prípravy kávy.

K páke kávovaru sú štandardne dodávané misky na jednoduché i dvojité espresso; okrem mletej kávy môžete použiť i bežné dostupné E.S.E kapsuly s vašou obľúbenou značkou kávy.

Praktická údržba

Kávovar Breville Prima Latte II má tiež rad praktických výhod – jednoduchým stlačením tlačidla spustíte čistiaci cyklus, ktorý sa stará o čistotu vnútorných častí prístroja, a tým i stabilnú kvalitu kávy. Praktický je i odkvapkávač, ktorý možno ľahko čistiť a umyť v umývačke; ten je navyše výškovo nastaviteľný na ľahšiu prípravu nápojov do rôzne vysokých šálok.

Príprava výbornej kávy je s kávovarom Breville Prima Latte II otázkou chvíle a kávovar sa navyše vďaka elegantnému dizajnu stane ozdobou akejkoľvek štýlovo zariadenej kuchyne.

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary
Záruka: 2 roky
Farba: nerez + čierna
Hmotnosť: 6,85 kg
Objem nádrže na mlieko: 0,6 l
Objem nádrže na vodu: 1,5 l
Príkon: 1238 W
Rozmery: 265 x 360 x 330 mm
Tlak čerpadla: 19 bar
Typ kávovaru: pákový

Kávovar Breville Prima Latte II 19 bar VCF108X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville