Luskáčik na orechy Drosselmeyer

Kód: NCBP01 NCRP02 NCGP03 NC17 Zvoľte variant
Značka: DROSSELMEYER
€39 €39 €39 €45 od €39
Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
20.6.2024 20.6.2024 20.6.2024 20.6.2024 Zvoľte variant

S praktickým luskáčikom na orechy Drosselmeyer bude pre vás lúpanie orechov mimoriadne jednoduché a rýchle. Na prvý pohľad vás zaujme svojim luxusným dizajnom, ktorý je navrhnutý tak, aby luskáčik zároveň zbieral prázdne škrupiny. Vďaka tomu nebudete bojovať s neporiadkom. Môžete si navyše vybrať z niekoľkých dostupných designov podľa vašich preferencií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajn navrhnutý vo Švédsku

Dizajn luskáčika na orechy bol navrhnutý vo Švédsku a 3 roky po sebe vyhral ocenenie Smartson best-in-test. Luskáčik za vás urobí všetku ťažkú ​​prácu a zároveň zbiera škrupiny. Páka sa veľmi ľahko stláča bez toho, aby ste sa museli obávať priškripnutiu prstov.

Luskáčik na orechy je v ponuke v niekoľkých dostupných designoch. Jednotlivé modely sú vyrobené z kvalitného zinku.

Premyslené spracovanie páky

Luskáčik pracuje so špeciálnym dvojitým pákovým ovládaním, ktoré je integrované s kónickou rúrkou. Vďaka tomu môžete pracovať rýchlo, precízne a bez zbytočného neporiadku okolo. Po použití škrupiny jednoducho vysypete z luskáčika a týmto spôsobom ho vyčistíte.

Dodatočné parametre

Kategória: Luskáčiky orechov
Záruka: 2 roky
Rozmery (v x š): 11,5 x 5 cm

Louskáček na ořechy Drosselmeyer

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švédska dizajnová a inovatívna spoločnosť Drosselmeyer vyrába kuchynské potreby. V priebehu 20 rokov sa vďaka skúsenostiam stali odborníkmi na jedinečné riešenia. Drosselmeyerov luskáčik orechov získal ocenenie za svoj dizajn a celosvetovo zvíťazil v najlepšom teste luskáčikov na orechy. Drosselmeyer kombinuje silu švédskeho remesla s prevratnou funkčnosťou. Kolekcia kuchynských potrieb je zameraná na dlhovekosť bez zbytočného plytvania. Jej cieľom je tvoriť produkty, ktoré vydržia naveky.