Dyson súprava príslušenstva pre akumulátorové vysávače č. 4

Kód: DS-972203-01
Novinka
Značka: Dyson
€80
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Súprava príslušenstva navrhnutého spoločnosťou Dyson na upratovanie chúlostivých povrchov a ťažko prístupných miest - doma aj v aute.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyvinuté na čistenie:
- Obrazoviek a displejov
- Klávesníc počítačov
- Na detaily bohatých ornamentov
- Ťažko dostupných miest

Ultra jemná kefka
- Mäkčia ako nylon: Mäkký gumový okraj a 8 100 vlákien ultrajemného PFT zúžených na priemer iba 0,05 mm chráni chúlostivé povrchy pred otlačkami a škrabancami.
- Samočistiaca funkcia: Rotačná manžeta udržuje mäkké štetiny bez prachu – jediným otočením ruky.

Štrbinová hubica s kĺbom
- Otáčanie o 22° pre upratovanie úzkych priestor: Disponuje plochým profilom, ktorý uľahčuje vysávanie v stiesnených priestoroch. Kefa pomáha v prípade potreby uvoľniť odolné nečistoty.
- Ideálna štrbinová hubica pre veľmi obmedzené priestory: O 41 mm dlhšia ako naša štandardná štrbinová hubica, čo umožňuje ešte dôkladnejšie upratovanie úzkych priestorov aj miest, ktoré sú bežne nedostupné.

Predlžovacia hadica
- Flexibilné upratovanie chúlostivých povrchov či už sú kadekoľvek: Kombinujte predlžovaciu hadicu s ultra jemnou kefkou pre šetrné čistenie vo všetkých - vyšších aj nižších polohách alebo za rohom.
- Zvýši dosah až o 61 cm a neprekáža: Pružná drôtená špirála vyrobená z robustného drôtu uloženého medzi dve vrstvy odolného plastu – vráti hadicu späť do pôvodnej polohy, aby neprekážala.

Kompatibilné s:

  • Dyson V7
  • Dyson V8
  • Dyson V10
  • Dyson V11
  • Dyson V12
  • Dyson V15
  • Dyson Outsize

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty značky Dyson si už v Českej republike obľúbili státisíce zákazníkov. Britský výrobca ponúka niekoľko radov výrobkov, ktoré majú jedno spoločné – bezkonkurenčnú technologickú vyspelosť a originálny dizajn.  Pridajte sa aj vy k spokojným majiteľom bezvreckových vysávačov s vysokým výkonom, výkonných čističiek vzduchu, bezlopatkových ventilátorov či exkluzívnych fénov.  Kliknite sem a nahliadnite do sveta technológií Dyson.