Krájač Alligator Mini Stainless Steel (1092)

Kód: 1092
Značka: Alligator
€60
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

Krájač Alligator Mini Stainless Steel z antikorovej ocele je dodávaný so zásobníkom, ktorý šikovne zbiera to, čo ste nakrájali. Robustná konštrukcia Mini Chopper Alligator z antikorovej ocele z neho robí výkonného pomocníka v mnohých kuchyniach.

Vyberte praktický krájač Alligator aj vy, poradíme v článku TU.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mini krájač Alligator Stainless Steel je exkluzívny model z antikorovej ocele s odnímateľným rámom čepele, ktorý krája tyčinky a kocky merajúce 3 x 3 mm. Krájač je ideálny na krájanie drobnej zeleniny, ako napríklad cesnaku, reďkvičiek, čili papričiek apod. 

Telo krájača je vyrobené z nerezovej ocele, nože krájača z juhokórejskej nerezovej ocele 301 valcované za studena.

Krájač je dodávaný so zásobníkom, vďaka ktorému nazbierate to, čo ste nakrájali. Zásobník tiež zachytáva všetky šťavy a pachy, ktoré tak neprichádzajú do kontaktu s očami.

Dodatočné parametre

Kategória: Mechanické krájače a lůpače
Záruka: 2 roky
Nože krájača: nerezová oceľ
Rozmery (d x š x v): 18,50 x 6,00 x 6,00 cm
Tělo krájača: ABS plast/nerezová oceľ
Vymeniteľné mriezky: ne

Kráječ Alligator Mini Stainless Steel (1092)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švédsky vynález Alligator je všestranný kuchynský nástroj, ktorý uľahčuje prípravu jedla; ušetrí vám čas a slzy, keď krájate cibuľu a zeleninu. Alligator je duchovným dieťaťom inovátora Bennyho Engdahla, ktorého omrzelo krájanie cibule, keď pripravoval svoje obľúbené jedlo – Ölandské knedle plnené bravčovým mäsom.  Toto jedlo vyžaduje veľké množstvo nakrájaných zemiakov a cibule. A každý vie, že krájanie cibule spôsobuje plač.

 Benny Engdahl kontaktoval svojho priateľa, vyštudovaného inžiniera Nikolu Knezevića, ktorý sa stal zodpovedným za technický vývoj produktu. Než bol finálny produkt pripravený pre komerčné uvedenie na trh, muselo sa pripraviť mnoho prototypov. Hľadal sa správny dizajn, správny materiál a najmä správna oceľ pre nože a sitá krájačov. Švédsky patent bol udelený na trh v októbri 2001. Teraz sú výrobky Alligator celosvetovo chránené patentom.

Alligator vám pomôže lepšie jesť, pretože robí z prácneho sekania a krájania na kocky zábavu. Vďaka krájačom je teraz proces rýchly, bezpečný a dokonca zábavný! Dokonale nakrájaná cibuľa na rovnaké diely, paradajky alebo zemiaky jedným a ľahkým ťahom. Dosiahnite profesionálne výsledky bez zvláštnych zručností alebo talentu. Investujete do produktu, ktorý používa najlepšiu juhokórejskú antikorovú oceľ 301 valcovanú za studena. Váš Alligator zostane ostrý a poskytne vám roky precízneho sekania zeleniny.