Pomalý hrnec CrockPot NG 5,7l (SCCPBPP605-050)

Kód: SCCPBPP605-050
Neohodnotené
Značka: CrockPot
€104
Skladom (> 10 ks)

S pomalým hrncom CrockPot bude pre vás varenie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Disponuje objemom 5,7 litra a vďaka tomu v ňom bez problémov pripravíte obed aj pre niekoľkočlennú rodinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Varenie v pomalom hrnci Vás jednoducho bude baviť. Vaše pokrmy totiž týmto spôsobom získajú omnoho výraznejšiu chuť. Pripravujú sa s minimálnym množstvom tuku a soli, a preto sú vhodné aj pre osoby zakladajúce si na zdravom jedálničku.

Pomalý hrniec vám ušetrí veľa času. Jednoducho do neho len vložíte potrebné suroviny, zapnete ho a môžete sa venovať činnostiam, ktoré máte radi.

Praktická keramická nádoba

Jedlo sa pripravuje v 5,7l keramickej nádobe so sklenenou pokrievkou. Nádoba je pritom vhodná aj na pečenie a ohrievanie v mikrovlnnej rúre. Navyše v nej môžete uvarené jedlo uložiť do chladničky na neskôr.

Tri rôzne režimy

Pri spustení pomalého hrnca si môžete vybrať z dvoch rôznych režimov varenia. Prístroj zároveň disponuje špeciálnou funkciou udržiavania teploty, ktorá bude pokrm udržiavať neustále pripravený na okamžité servírovanie.

Pomalý hrniec bude šetriť aj vašu peňaženku. Spotreba elektrickej energie je totiž v tomto prípade veľmi nízka.

Jednoduchá údržba

Kameninovú nádobu aj pokrievku je možné umývať klasickým spôsobom s použitím teplej vody a saponátu a tiež ich môžete umiestniť do umývačky riadu. Vonkajší kovový plášť je potom možné zbaviť nečistôt vlhkou utierkou.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomalé hrnce
Záruka: 2 roky
Časovač: áno
Farba: černá + nerez
Hmotnosť: 6,1 kg
Materiál nádoby / pokrievky: DuraCeramic / sklo
Objem: 5,7 l
Počet porcií jedla: 7
Prepínač výkonu: 2 vaření + udržování teploty
Príkon: max. 250 W
Rozmery (š x v x h): 360 x 260 x 290 mm
Varná nádoba / pokrievky do rúry: ano / ne
Varná nádoba na sporák: ne

Americký výrobca CrockPot uviedol v sedemdesiatych rokoch na trh prvý pomalý hrniec – originálny CrockPot. Od tej doby ich zákazníkom na celom svete dodal desiatky miliónov kusov a dodnes ponúka bezkonkurenčne najširší výber pomalých hrncov.

Logo CrockPot