Sous Vide Circulator Matté LS-SV05B

Kód: LS-SV05B
Značka: Matté
€79
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Sous Vide Circulator Matté LS-SV05B

Pustite sa do prípravy pokrmov modernou metódou Sous Vide. Tento spotrebič sa jednoducho ovláda a používať ho môžete aj s bežným hrncom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre prípravu jedál metódou Sous Vide

Tento prístroj v kuchyni využijete v prípade, že chcete vyskúšať metódu varenia Sous Vide. Stačí ho len jednoducho upevniť za okraj hrnca, napustiť do nádoby vodu a vložiť do nej vákuované pokrmy.

Sous-vide je kuchárska metóda, kedy sa potraviny pripravujú vo vzduchotesnom umelohmotnom obale vo vodnom kúpeli s kontrolovanou teplotou. Vákuované potraviny (mäso, zelenina apod.) sa pripravujú až niekoľko hodín pri nízkej teplote. Najčastejšie pri teplote v rozmedzí 55-60 °C (podľa veľkosti hrnca). Výsledkom sú pokrmy, ktoré majú zachovanú prirodzenú chuť, sú šťavnaté s maximálnym množstvom živín a vitamínov

Jednoduché ovládanie

Sous Vide má prehľadný ovládací panel, prostredníctvom ktorého si nastavíte všetko potrebné. Súčasťou je tlačidlo na zapnutie/vypnutie prístroja a tlačidlo na začatie a pozastavenie jeho prevádzky. Nechýbajú ani tlačidlá pre výber teploty a doby varenia.

Vystačíte si s bežným hrncom

Na prevádzku tohto Sous Vide nepotrebujete žiadnu špeciálnu nádobu a bez problémov si vystačíte s klasickým hrncom, ktorý máte doma. Odporúča sa, aby mal objem medzi 6 až 16 litrami.

Upozorní na nutnosť odvápnenia

Prístroj vás približne po 60 hodinách prevádzky automaticky upozorní, že nastal čas na jeho odvápnenie. Sami tak nemusíte nič strážiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Sous vide
Záruka: 2 roky
Príkon: max. 800 W
Rozmery (d x š x h): 330 x 55 x 115 mm
Rozpätie nastavenia času: 10 minut - 72 hodin
Rozpätie nastavenia teploty: 25-90 ℃

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka kuchynských spotrebičov a pomocníkov pre domácnosť Matté vznikla v roku 2020. Je nositeľom elegantnosti a osobitého štýlu, toľko žiadaného v modernej kuchyni. Produkty tejto značky vynikajú kvalitným spracovaním so zmyslom pre detail a priamočiarym dizajnom. Značka prináša praktické výrobky pre domácnosť, ktorej cieľom je uľahčiť každodennú činnosť alebo týmto činnostiam dať ďalší rozmer.