Kompaktná vákuová zváračka fólií FoodSaver VS1190X

Kód: VS1190X
Značka: FoodSaver
€89
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Vakuová zváračka FoodSaver VS1190X udrží potraviny čerstvé až päťkrát dlhšie oproti bežnému spôsobu skladovania. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je ideálna i do malých kuchýň a ušetrí tak nielen peniaze a čas, ale i drahocenné miesto.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vákuová zváračka VS1190X je ďalší z širokého radu obľúbených produktov značky FoodSaver. Je navrhnutá špeciálne na použitie v malých kuchyniach, nakoľko je v priemere o 50 % menšia než ostatné zváračky FoodSaver, a to pri zachovaní skvelých funkcií.

Až päťkrát dlhšia doba skladovania

Použitie vákuových zváračiek predlžuje dobu skladovania až päťnásobne oproti bežných spôsobom uchovávania potravín. Vďaka nim možno nakupovať vo veľkom, obmedziť vyhadzovanie zvyškov a ušetriť tak značné množstvo finančných prostriedkov. Zavákuované potraviny navyše nestrácajú chuť ani farbu a po otvorení tak zostávajú stále čerstvé.

Kráľovná malých kuchýň

Kompaktná verzia vákuových zváračiek FoodSaver – VS1190X – poteší najmä majiteľov menších kuchýň, nakoľko nezaberie príliš veľa miesta. Zváračka je kompatibilná s vákuovacími dózami FoodSaver, uzatvárateľnými vreckami, vákuovacími zátkami i s fóliami so šírkou 20 centimetrov. Ovládanie je veľmi jednoduché, stlačením jediného tlačidla sa z vrecka či dózy vysaje vzduch a potravinu možno takto uložiť do chladničky či mrazáku.

Čo je súčasťou balenia

Spoločne s touto zváračkou od nás dostanete:

  • 1 ks – ručná zváračka na použitie s ostatným príslušenstvom FoodSaver
  • 1 ks – rolka fólií (20 cm x 6,7 m)
  • 5 ks – uzatvárateľné vrecká (0,94 l)
  • podrobný manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Vákuové zváračky
Záruka: 2 roky
Automatická detekcia vrecka: ne
Držiak fólie a rezací nôž: nie
Farba: čierna + strieborná
Funkcia iba zvarení: áno
Funkcia mokré / suché potraviny: nie
Hmotnosť: 1,7 kg
Príkon: max. 140 W
Program pre marinovanie: nie
Rozmery (š x v x h): 310 x 110 x 150 mm
Ručná vákuovačka: áno
Ručné (pulzné) odsávanie: nie

Kompaktní vakuová svářečka fólií FoodSaver VS1190X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká firma FoodSaver je známa širokou ponukou produktov v oblasti uchovávania potravín. Už viac ako dvadsať rokov sú jej výrobky zo segmentu vákuovania potravín najpredávanejšie na americkom trhu. Na českom trhu ponúka FoodSaver bezkonkurenčne najširší výber vákuových zváračiek a ich príslušenstva.

Logo FoodSaver