Výrobník sody bubliq + bombička CO2

Kód: 1004 1003 1011 Zvoľte variant
Novinka
Značka: bubliq
€140 €135 €140 od €135
Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Zvoľte variant
Variant

Vytvorte si perlivú vodu, kedykoľvek na ňu dostanete chuť. S výrobníkom sódy Bubliq to zvládnete z pohodlia vášho domova bez toho, aby ste museli kupovať balenú perlivú vodu. Výrobník sódy Bubliq vyniká svojim elegantným dizajnom, vďaka ktorému sa bude perfektne vynímať na vašej kuchynskej linke. Zásluhou kompaktných rozmerov pritom nezaberie príliš veľa miesta. Navyše je kompatibilný s náhradnými bombičkami všetkých značiek. S výrobníkom sódy Bubliq získavate aj náhradnú bombičku CO2 Bubliq s obsahom 425 g (60L).

Detailné informácie

Podrobný popis

Dodajte bublinky do akéhokoľvek nápoja

S týmto výrobníkom sódy nebudete obmedzení iba na tvorbu čistej perlivej vody. Bublinky totiž môžete pridať aj do malinovky, vody s ovocím a zeleninou alebo napríklad do klasického vína. Záleží iba na vašej chuti.

Rýchle a jednoduché sýtenie nápojov

Výrobník sódy Bubliq používa patentovanú technológiu Air-Charge, vďaka ktorej je výroba sýtených nápojov mimoriadne jednoduchá. Stačí len nasadiť uzáver, vložiť fľašu na stojan a párkrát stlačiť vrchnú časť spotrebiča. Fľaša nie je potrebné nijako zložito skrutkovať ani ohýbať.

Zabudovaný pretlakový ventil zabráni vytvoreniu tlaku vo vnútri fľaše v priebehu sýtenia.

Minimalizmus v hlavnej úlohe

Prístroj vás na prvý pohľad zaujme svojim minimalistickým designom a tenkým prevedením. Výrobník sódy je totiž široký iba 8 cm a zaberie preto minimum miesta. Pochrómovaný povrch mu navyše dodáva jedinečný a luxusný design.

Máte doma náhradnú bombičku k SodaStream alebo AGA a radi by ste ju využili? Nie je problém. Tento výrobník sódy je totiž kompatibilný so všetkými značkami. Len sa uistite, že vaša plynová fľaša obsahuje 425 g oxidu uhličitého.

Jednoduché čistenie

Vďaka infuzéru pripevnenému rovno k viečku je čistenie prístroja mimoriadne rýchle a jednoduché. Pokiaľ sa rozhodnete sýtiť iné nápoje než obyčajnú vodu, nezabudnite vždy vyčistiť uzáver trysky, aby sa zabránilo jej upchatiu nečistotami.

Univerzálne bombičky CO2

Výrobník sódy Bubliq používa univerzálne bombičky CO2. K dispozícií má i univerzálne pripojenie bombičiek. S výrobníkom sódy Bubliq získavate aj náhradnú bombičku CO2 Bubliq s obsahom 425 g (60L).

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobníky sódy
Záruka: 2 roky
v x š x h: 44 cm x 8 cm x 16,5 cm
Nevypĺňajte toto pole:
R Avatar autora Informácia 5.3.2023 10:38
Čo je súčasťou "Výrobníka sódy", aký je objem fľaše, je to fľaša sklená, je možné ju umývať v umývačke riadu, je možné samostatne dokúpiť fľašu aj bombičku/je možné ju nahradiť iným typom? Vyrábať sódu/nápoj je možné aj vtedy, keď fľašu naplním ovocím/sirupom? S pozdravom Rudolf.
Odpovedať

Bubliq je viac než len výrobník sódy. Dánska značka bubliq kombinuje minimalistický dizajn, jednoduché použitie a jedinečnú funkčnosť v najtenšom výrobníku sódy na svete. Domáca príprava perlivej vody sa tak stáva jednoduchým a elegantným riešením. Dômyselné materiály bez BPA a škodlivých ftalátov zaistia zdravotnú nezávadnosť a predlžujú životnosť náhradnej fľaše. Navyše s   týmito produktmi šetríte životné prostredie pred stovkami plastových fliaš na jedno použitie.