Žehlička Breville VIN253X 2400W

Kód: VIN253X-01
Značka: Breville
€25
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Žehlička Breville VIN253X

S žehličkou BREVILLE VIN253X vám žiadny záhyb na oblečení neunikne. Ľahko sa s ňou manipuluje a možno ju bez obáv používať aj vo vertikálnej polohe. Žehličku sme pre vás vyskúšali - viac informácií nájdete v článku Uhladený vzhľad pomocou pár ťahov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitná žehlička pre šetrnú starostlivosť o odevy

Breville VIN253X je kvalitná žehlička, ktorá si vo vašej domácnosti zaslúži čestné miesto. Ľahko sa s ňou manipuluje a disponuje radom užitočných funkcií.

Nastavte si požadovanú teplotu

V hornej časti žehličky sa nachádza praktický otočný gombík, pomocou ktorého si môžete nastaviť potrebnú teplotu.

Žehlenie s parou

Žehlička umožňuje žehlenie s parou, vďaka čomu si lepšie poradí s väčšími nerovnosťami. Čím vyššiu teplotu žehličky pritom nastavíte, tým viac pary bude produkovať. Pokiaľ budete potrebovať vyžehliť ťažko odstrániteľný záhyb, môžete spustiť parný ráz.

Možnosť zvislého žehlenia

Breville VIN253X môžete používať aj vo vertikálnej polohe a narovnať tak napríklad záclony, závesy alebo oblečenie na vešiaku.

Funkcia kropenia

Pri žehlení ťažkých tkanín v oblasti golierov, vreciek alebo rukávov oceníte možnosť kropenia. Túto funkciu využijete aj pri žehlení jemných tkanín, u ktorých nie je možné používať paru.

Režim automatického čistenia

Žehlička sa pýši praktickou funkciou automatického čistenia, vďaka ktorej dôjde k odstráneniu vodného kameňa z jej útrob.

Dodatočné parametre

Kategória: Žehličky
Záruka: 2 roky
Anti-Drip systém: áno
Funkcia automatického vypnutia: nie
Hmotnosť: 1,0 kg
Objem nádržky: 280 ml
Parný ráz: 95 g/min
Príkon: 2 400 W
Rozmery: 10,4 x 15,5 x 26,7 cm
Systém odvápňovania: nie
Systém samočistenia: áno
Týp žehličky: naparovacia žehlička
Zvislé naparovanie: áno
Žehliaca plocha: keramika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville