Žehlička Breville Diamond VIN420X

Kód: VIN420X-01
Značka: Breville
€65
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Moderná parná žehlička Breville s jedinečným diamantovým keramickým povrchom Breville® DiamondXpress®. S príkonom 2800 W a parným rázom až 180 g/min vám pomôže so šetrnou starostlivosťou o vaše odevy. Disponuje funkciou parného žehlenia a kropenia, vďaka čomu vám žiadny záhyb neunikne.

Viac informácií nájdete v článku Uhladený vzhľad pomocou pár ťahov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľahká regulácia teploty

S touto naparovacou žehličkou sa vám bude vďaka jej ľahkej konštrukcii jednoducho manipulovať. Na voľbu teploty pritom slúži otočný gombík v hornej časti. Výkon 2800 W umožňuje rýchlejšie nahrievanie. Svetelný indikátor upozorní, že žehlička dosiahla požadovanú teplotu.

Využite parné žehlenie

Žehlička podporuje funkciu parného žehlenia, ktoré vám pomôže odstrániť aj tie najodolnejšie záhyby a pokrčenie. Parné žehlenie je zároveň ideálne na horšie žehliteľné látky, ako je napríklad bavlna či ľan. Najnovšia technológia parných trysiek a variabilné nastavenie pary pre rýchlejšie výsledky. Nárazový prúd pary180 g/min zvládne bez námahy vyžehliť nepoddajné sklady. Nechýbajú ani funkcie kropenia.

Možnosť zvislého žehlenia

Využiť môžete funkciu zvislého žehlenia, ktorá vám pomôže narovnať napríklad visiace závesy, záclony alebo oblečenie na ramienku.

Permanentný filter proti vodnému kameňu

Žehlička je vybavená permanentným filtrom proti vodnému kameňu, ktorý obmedzuje jeho tvorbu vo vnútri žehličky. Nádržka na vodu s objemom 400 ml a širokým plniacim otvorom pre ľahké plnenie.

Funkcia automatického čistenia

S čistením spotrebiča si nebudete musieť lámať hlavu. Funkcia automatické čistenie odstraňuje vodný kameň aj prípadné nečistoty. Na čistenie parných otvorov môžete čas od času využiť vatovú tyčinku navlhčenú v denaturovanom etanole.

Technológia pre extra pocit istoty

Trojité automatické vypnutie zaručuje, že sa žehlička sama vypne po 30 sekundách, pokiaľ stojí vodorovne alebo prepadla a po 15 minútach horizontálneho státia pri bežnom odložení. SAFE-STORE® citlivý indikátor zaznamenáva teplotu žehliacej plochy a dá vám vedieť, kedy je bezpečné sa žehličky dotknúť a uložiť ju.

Dodatočné parametre

Kategória: Žehličky
Záruka: 2 roky
Anti-Drip systém: áno
Funkcia automatického vypnutia: áno
Hmotnosť: 1,66 kg
Objem nádržky: 400 ml
Parný ráz: 180 g/min
Príkon: 2 800 W
Rozmery (d x š x h): 31 x 15 x 13,7 cm
Systém odvápňovania: nie
Systém samočistenia: áno
Typ žehličky: naparovacia žehlička
Zvislé naparovanie: áno
Žehliaca plocha: diamant - keramika

Žehlička Breville Diamond VIN420X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville