Žehlička Breville parný generátor VIN411X

Kód: VIN411X-01
Značka: Breville
€129
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Výkonný parný generátor sa postará o špičkovú a zároveň šetrnú starostlivosť o vaše odevy. Ponúka praktickú funkciu zvislého žehlenia aj automatického čistenia. Žehlička Breville parný generátor VIN411X s keramickým povrchom a technológiou soleTEMP® vyžehlí všetko od riflí po hodváb bez nutnosti meniť teplotu.

Viac informácií nájdete v článku Uhladený vzhľad pomocou pár ťahov.

Detailné informácie

Podrobný popis

A žehlenie vás bude baviť

Bolo pre vás žehlenie vždy skôr nočnou morou? To sa s týmto parným generátorom zmení. Vďaka špičkovému prevedeniu a veľmi slušnému výkonu pre vás totiž žehlenie bude hračka. Technológia soleTEMP® garantuje, že sa vaša bielizeň nespáli a vyžehlí všetko od riflí až po hodváb bez nutnosti meniť teplotu.

Jednoduché plnenie

Parný generátor disponuje praktickou nádržkou na vodu, ktorú je možné jednoducho naplniť. Spotrebič pritom sám rozpozná, kedy potrebné urobiť tento krok a automaticky vás na to upozorní. Problém nie je ani s plnením nádoby v priebehu žehlenia.

Profesionálne parné žehlenie

Vďaka produkcii pary si tento spotrebič hravo poradí s každým záhybom a pokrčením. Stabilný prúd pary o sile 115 g/min zaisťuje rýchle vyžehlenie bielizne. V priebehu žehlenia navyše môžete kedykoľvek využiť funkciu parného rázu o sile 245 g/min, čím sa s minimálnou námahou odstránia nepoddajné sklady.

Zvislé parné žehlenie

Chcete vyžehliť visiace záclony, závesy alebo oblečenie na ramienku? V tom prípade oceníte praktickú funkciu zvislého parného žehlenia. Žehliť sa dá aj klasicky bez pary, obratná a široká žehliaca plocha dokáže hladko kĺzať všetkými smermi.

Funkcia automatického čistenia

Čistenie parného generátora je maximálne jednoduché a intuitívne. Spotrebič je totiž vybavený funkciou automatického čistenia, ktorá ho zbaví vodného kameňa a ďalších nečistôt. Svetelný indikátor pre automatické čistenie upozorní, kedy je potrebné zbaviť sa vodného kameňa a ďalších nečistôt.

Chytrá technológia

Neoceniteľná je aj bezpečnostná funkcia automatického vypnutia, ktorá sa aktivuje po 5 minútach nečinnosti prístroja. Prístroj sa prepne do režimu spánku a všetky kontrolky zhasnú.

Dodatočné parametre

Kategória: Žehličky
Záruka: 2 roky
Anti-Drip systém: áno
Funkcia automatického vypnutia: áno
Hmotnosť: 3,25 kg
Objem nádržky: 1,7 l
Parný ráz: 245 g/min.
Príkon: 2 600 W
Rozmery (d x š x h): 37,6 x 20,6 x 26,3 cm
Systém odvápňovania: áno
Systém samočistenia: áno
Typ žehličky: Parný generátor
Zvislé naparovanie: áno
Žehliaca plocha: keramika

Žehlička Breville parný generátor VIN411X

Žehlička Breville parný generátor VIN411X - samočištění

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville