Dóza New Fresh 1,2l pro svářečky FoodSaver (FFC022X)

Kód: FFC022X
Značka: FoodSaver
€17
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Dóza pre vákuové skladovanie a marinovanie s objemom 1,2 l. Inovované dózy FoodSaver Fresh vám zaistí čerstvosť a chuť uložených potravín. Majú dva režimy použitie: vákuový a marinovací.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vákuovacie dózy FreshSaver druhej generácie sú dokonalým konzervačným riešením, ktoré zaistia sviežosť a zachovanie chuti, pričom si môžete vybrať z dvoch rôznych nastavení. Vákuový režim pomáha udržať potraviny čerstvé v mrazničke, chladničke a v špajze. A marinovací režim slúži na marinovanie mäsa, rýb a zeleniny v priebehu niekoľkých minút namiesto hodín.

 Nádoby sa ľahko používajú a sú vybavené praktickým indikátorom vákua, ktorý ukazuje, kedy je vzduch odstránený. Jednoducho otočíte zelený ventil na vybrané nastavenia, pripojte ručné vakuovačkou alebo príslušenstvo na dózy Vašej stolové vakuovačky a stlačte vákuovacie tlačidlo. Ideálne pre prípravu jedla, uloženie zvyškov potravín a čerstvé produkty!

 Tieto praktické dózy FoodSaver môžete stohovať (skladať do seba i na seba). Sú vyrobené z prvotriedneho materiálu Tritan s extrémnou trvanlivosťou, takže nepraskajú ani netrpia zafarbovaním z uložených potravín ani neprijímajú pachy. Tieto nádoby majú vákuové tesnenie s dlhou životnosťou, pružné veko sa ľahko otvárateľnými jazýčky a pre jednoduché čistenie sú vhodné do umývačky. Môžete v nich aj ohrievať jedlo v mikrovlnnej rúre (len nádoba). Krištáľovo čisté nádoby sú pod vákuom nepriepustné, neobsahujú BPA a fungujú so všetkými vákuovými uzatváracími systémami FoodSaver.

 FoodSaver je originálny vákuový uzatvárací systém. Ako líder na globálnom trhu FoodSaver pokračuje v inovácii svojho poslania pomáhať udržiavať vaše jedlo čerstvé.Dodatočné parametre

Kategória: Vákuovacie dózy
Záruka: 2 roky
Indikátor vákua: áno
Objem dózy: 1,2 l
Použitie v mikrovlnnej rúre: áno (len nádoba)
Režim marinovanie: áno
Rozmery (š x v x h): 21 cm x 13 cm x 12 cm
Stohovateľné: áno
Umývanie v umývačke: áno

Dóza New Fresh 1,2l (FFC022X) pro svářečky FoodSaver

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká firma FoodSaver je známa širokou ponukou produktov v oblasti uchovávania potravín. Už viac ako dvadsať rokov sú jej výrobky zo segmentu vákuovania potravín najpredávanejšie na americkom trhu. Na českom trhu ponúka FoodSaver bezkonkurenčne najširší výber vákuových zváračiek a ich príslušenstva.

Logo FoodSaver