Vákuová zváračka fólií FoodSaver FFS006X

Kód: FFS006X
Značka: FoodSaver
€269
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

Táto vákuová zváračka predstavuje najvyšší model v našej ponuke. Pochváliť sa môže až o 30% efektívnejším využitím fólie. Vytvára pevný a široký zvar, ktorý dokonale uchováva vákuum a je odolný voči pretrhnutiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako vaše potraviny uchovávať čerstvé a chutné po dlhšiu dobu? Jednoznačným riešením je vákuová zváračka, ktorá z vreciek a fólií odstráni všetok vzduch. Takto uchovávané potraviny vám potom v chladničke vydržia až 6 mesiacov a v mrazničke 2-3 roky.

Vákuová zváračka disponuje integrovaným držiakom fólie a rezacím nožom na prípravu vreciek.

Plne automatická prevádzka

O silný výkon prístroja sa stará profesionálna odsávacia pumpa. Prevádzka je plne automatická a na zatavenie či vákuovanie stačí stlačiť patričné tlačidlo.

Vytvára široký a pevný zvar

Prístroj na vákuovanie používa iba originálne príslušenstvo značky FoodSaver. To vyniká svojím kvalitným drážkovaným prevedením. Zváračka tu vytvára pevný a široký zvar, ktorý potom odolá možnému pretrhnutiu a bezpečne udrží vákuum.

Praktické LED diódy vás budú o priebehu vákuovania alebo zvárania vždy informovať.

Vyberte si z niekoľkých režimov

Vákuová zváračka ponúka niekoľko režimov. Zvoliť si tak napríklad môžete špeciálny režim pre suché alebo mokré potraviny, režim samotného zatavenia bez vákuovania alebo režim pulzného odsávania. A nechýba ani program pre rýchle marinovanie v marinátore FoodSaver.

Kompaktné rozmery

FoodSaver FFS006X sa pýši kompaktnými rozmermi, vďaka ktorým rozhodne nájde miesto vo vašej kuchyni. A jednoduchá je aj údržba - disponuje odkvapkávacou vaničkou, ktorú môžete bez obáv umiestniť aj do umývačky riadu.

Obsah balenia

Súčasťou balenia je okrem vákuovej zváračky aj:

  • 1 ks - rolky fólie so šírkou 280 mm, dĺžkou 3 m

Dodatočné parametre

Kategória: Vákuové zváračky
Záruka: 2 roky
Automatická detekcia vrecka: áno
Držiak fólie a rezací nôž: áno
Farba: černá + nerez
Funkcia iba zvarení: ano
Funkcia mokré / suché potraviny: áno
Hmotnosť: 3,2 kg
Príkon: max. 130 W
Program pre marinovanie: áno
Rozmery (š x v x h): 413 x 184 x 197mm
Ručná vákuovačka: ano
Ručné (pulzné) odsávanie: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká firma FoodSaver je známa širokou ponukou produktov v oblasti uchovávania potravín. Už viac ako dvadsať rokov sú jej výrobky zo segmentu vákuovania potravín najpredávanejšie na americkom trhu. Na českom trhu ponúka FoodSaver bezkonkurenčne najširší výber vákuových zváračiek a ich príslušenstva.

Logo FoodSaver