Vákuová zváračka fólií FoodSaver FFS014X

Kód: FFS014X
Značka: FoodSaver
€59
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Uchovávajte všetky potraviny vo vákuu a jednoducho predĺžte ich životnosť. So špeciálnou zváračkou značky FoodSaver to bude hračka. Pýši sa kompaktnými rozmermi, elegantným dizajnom a možnosťou uskladnenia nastojato pre úsporu miesta v kuchyni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vákuové zváračky predstavujú ideálneho pomocníka na dlhodobé a ekonomické uchovávanie potravín vo vašej chladničke alebo mrazničke. Hneď ako suroviny vo vrecku zbavíte všetkého vzduchu, výrazne tým predĺžite ich životnosť. V mrazničke tak napríklad oproti klasickému baleniu vydržia potraviny 2-3 roky a v chladničke až 6 mesiacov.

Potraviny si vo vákuu uchovávajú svoju chuť, kvalitu aj vitamíny.

Vrecká je možné umývať a používať opakovane

Vrecká na vákuové skladovanie nie je potrebné kupovať neustále dookola. Vďaka ich pevnému a kvalitnému prevedeniu ich totiž môžete jednoducho umyť a používať opakovane. Tým šetríte ako životné prostredie, tak aj vašu peňaženku.

Jednoduché a intuitívne ovládanie

Obsluhu zváračky si osvojíte behom okamihu. Celý proces je totiž úplne automatický. Vrecko s potravinami stačí vložiť dovnútra a stlačiť tlačidlo. O priebehu vás budú informovať zabudované LED kontrolky. Nechýba tu pritom ani odnímateľná odkvapkávacia vanička, ktorú je možné umiestniť do umývačky riadu.

Potraviny zatavené vo vákuových vrecúškach je možné jednoducho rozmrazovať aj ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Vytvára pevný a široký zvar

Vákuové zváračky značky FoodSaver vynikajú tým, že vytvárajú dostatočne široký a pevný zvar. Vrecká sú zhotovené zo špeciálnej silnej drážkovanej fólie, ktorá je odolná voči pretrhnutiu. Tým vynikajú oproti lacnejším typom fólií, ktoré sú tenké a lepia sa k sebe.

Čo je súčasťou balenia

Spoločne s vákuovou zváračkou od nás získate:

  • 5 ks - vrecko s objemom 3,8 l
  • 5 ks - vrecko s objemom 0,94 l
  • 1 ks - ručná vákuovačka na príslušenstvo FoodSaver

Dodatočné parametre

Kategória: Vákuové zváračky
Záruka: 2 roky
Automatická detekcia vrecka: ne
Držiak fólie a rezací nôž: nie
Farba: bílá
Funkcia iba zvarení: nie
Funkcia mokré / suché potraviny: nie
Hmotnosť: 1,7 kg
Príkon: max. 140 W
Program pre marinovanie: nie
Rozmery (š x v x h): 408 x 87 x 145 mm
Ručná vákuovačka: ano
Ručné (pulzné) odsávanie: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Americká firma FoodSaver je známa širokou ponukou produktov v oblasti uchovávania potravín. Už viac ako dvadsať rokov sú jej výrobky zo segmentu vákuovania potravín najpredávanejšie na americkom trhu. Na českom trhu ponúka FoodSaver bezkonkurenčne najširší výber vákuových zváračiek a ich príslušenstva.

Logo FoodSaver