Náhradné viečko na termo hrnček FLSK

Kód: 1030-0000-0010 1030-0000-0014 4030-0000-1026 4030-0000-1027 4030-0000-1028 4030-0000-1029 Zvoľte variant
Značka: FLSK
€10
Skladom (5 ks) Skladom (5 ks) Skladom (5 ks) Skladom (4 ks) Skladom (5 ks) Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 4.6.2024 Zvoľte variant

Náhradné viečko na termo hrnčeky FLSK sa hodí pre všetky nami ponúkané hrnčeky, môžete ich ľubovoľne kombinovať.

Viete, že perfektný termo hrnček začína práve pri viečku? S náhradným viečkom na termohrnčeky FLSK získate dokonalú kontrolu nad svojim nápojom. Bolo navrhnuté s jediným cieľom - predísť nechceným nehodám pri používaní. Vy si tak v kľude vychutnáte napríklad svoju rannú kávu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradné viečko na termo hrnček FLSK

Náhradné viečko na termo hrnčeky FLSK sa hodí pre všetky nami ponúkané hrnčeky, môžete ich ľubovoľne kombinovať.

Viete, že perfektný termo hrnček začína práve pri viečku? S náhradným viečkom na termohrnčeky FLSK získate dokonalú kontrolu nad svojim nápojom. Bolo navrhnuté s jediným cieľom - predísť nechceným nehodám pri používaní. Vy si tak v kľude vychutnáte napríklad svoju rannú kávu.

Kompatibilita

Náhradné viečko na termohrnčeky FLSK sa hodí na všetky naše ponúkané hrnčeky. To znamená, že si ich môžete ľubovoľne kombinovať podľa svojich preferencií a nálady.

Easy Hold

Odklápací uzáver si pomocou Easy Hold funkcie môžete zaistiť k viečku. To znamená, že vám pri pití neprekáža.

 Snímek obrazovky 2023-09-22 140900

Bezpečná preprava nápojov

Pri preprave nápojov si môžete byť istí, že sa vám nič neprevrhne alebo nevytečie. Stačí pritlačiť odklápací uzáver na otvor na pitie a budete počuť charakteristické "cvaknutie". Váš termo hrnček FLSK je teraz úplne utesnený a váš nápoj je vďaka Safeguard Lock presne tam, kde má byť – v hrnčeku.

Snímek obrazovky 2023-09-22 141404

Dodatočné parametre

Kategória: Termofľaše a termohrnčeky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

PLATINA (4) (1) 

 

Čím sú fľaše a hrnčeky FLSK Next Gen výnimočné?

FLSK-Schlag- und bruchfest (1)

Odolné

Jednou z najdôležitejších výhod nerezových termo fliaš a termo hrnčekov FLSK Next Gen je ich odolnosť. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, preto sú veľmi stabilné a nerozbitné

FLSK-outline (1)

Ľahké

Plná poľná nie je žiadna sranda. Preto termo hrnčeky FLSK Next Gen začínajú už na váhe 245 g a termo fľaše na 320 g.

vakuumisoliert (3)

Horúce aj chladené

Nerezové fľaše FLSK Next Gen udržia vaše nápoje horúce po dobu 18 hodín a studené po dobu 24 hodín. Hrnček udrží horúci nápoj až 3 hodiny.

geschmaksneutral (4)

Štýlové a prispôsobiteľné

6 farieb, od 350 ml do 1000 ml. Výrobky FLSK Next Gen sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách. Každý z nich osobitý a nekompromisne štýlový.

FLSK_Reinigungsperlen_RZ-01 (1)

Jednoduchá údržba

Výrobky FLSK Next Gen môžete naplniť všetkými obľúbenými nápojmi a meniť ich podľa chuti! Hladké, hygienické vnútorné steny nneprijímajú chuť ani vôňu. Výrobky je tiež možné bez obáv umývať v umývačke.

widerstandsfähig (4)

Manipulácia

Vďaka dokonale priliehajúcemu viečku vám rozliatie nehrozí.
Fľaše na pitie si tiež hravo poradia aj s oxidom uhličitým. Uzávery bezpečne držia, aj keď s fľašou zatrasiete. Pri otváraní sa nemusíte obávať žiadnej „explózie“.

A_FLSK4824 (1)

Schadstofffrei (4)   BEZPEČNÉ A HYGIENICKÉ

Fľaše a hrnčeky FLSK Next Gen neobsahujú škodlivé toxíny ani látky znečisťujúce životné prostredie ako napríklad plastifikátor BPA. Pokiaľ sa predsa len dostanú na koniec svojej životnosti, môžete ich efektívne recyklovať.

Materiál produktov FLSK Next Gen je úplne zdravotne nezávadný. Okrem toho sa choroboplodné zárodky na nerezovej oceli takmer neudržia. Vďaka tomu sú fľaše a hrnčeky FLSK bezpečnou a hygienickou voľbou. Dvojplášťová termo fľaša z nerezovej ocele je úplne bez chuti.

tree-free (5)   UDRŽATEĽNÉ BALENIE

Na obaly radu Next Gen je použitý papier z cukrovej trstiny.
Ten je v súčasnosti považovaný za jeden z najudržateľnejších materiálov na trhu. Pochádza z údolia Cauca v juhozápadnej Kolumbii a jeho základom je celulóza obsiahnutá v cukrovej trstine.

Vlákna z cukrovej trstiny sú odpadovým produktom pri výrobe cukru. Namiesto toho, aby sa likvidovala sú využité pre obal FLSK Next Gen.

ReNature FLSK ice packaging (1)_2
flsk-magazin-next-gen-beitragsbild-4_1

spülmaschinengeeignet (4)   MATERIÁL

Produkty sú vyrobené z dvoch vrstiev vysoko kvalitnej ocele typu 304, medzi ktorými je zachované vákuum. Vnútro tela je navyše pokryté vrstvou neškodnej medi.

Viečko je tiež vyrobené z nerezovej ocele typu 304. Na viečko, závit a tesnenie je použitý pružný silikón, ktorý poskytuje tepelnú izoláciu a odolnosť proti pretekaniu v tomto chúlostivom mieste.