Špirálový krájač 3v1 (8801)

Kód: 8801
Novinka
Neohodnotené
Značka: Alligator
€15
Skladom (> 10 ks)

Viacúčelový pomocník, ktorý vám umožní krájať špirálové prúžky julienne zo zeleniny. Skvelé pre šalát, vegetariánske rezance a ďalšie. Vytvorte tri rôzne veľkosti zeleninových rezancov v jednotných špirálach, a to bez námahy!

Detailné informácie

Podrobný popis

Konštrukcia trojitého kužeľa uľahčuje výber správneho krájača pre vašu úlohu. Ostré čepele z antikorovej ocele zaistia, že zakaždým získate perfektný požadovaný výsledok. Vytvárajte dokonalé zákruty, točenie, pramene a rezy. Špiralizér v štýle strúhadla je rýchly a ľahký spôsob, ako vytvoriť skvelé vegetariánske rezance, zeleninové cestoviny a štýlové šaláty.

Krájač na potraviny, ktorý obsahuje 3 oddelené komory na krájanie.
Špagety 1/8 ”(3 mm), Fettuccini 1/4” (6 mm) alebo plochý priestor pre širšie cestoviny.

Ručné zariadenie 3v1ktoré nevyžaduje žiadne zložité pokyny.
Stačí vložiť zeleninu, nasadiť chránič prstov a prekrútiť zeleninu von požadovanou čepeľou.
Mrkva, cuketa, zemiaky, uhorka. Bezpečné použitie. Vhodné do umývačky.

Dodatočné parametre

Kategória: Krájače ovocia a zeleniny
Záruka: 2 roky
Rozmery (d x š x v): 9,00 x 6,00 x 19,00 cm
Tělo krájača: ABS plast

Švédsky vynález Alligator je všestranný kuchynský nástroj, ktorý uľahčuje prípravu jedla; ušetrí vám čas a slzy, keď krájate cibuľu a zeleninu. Alligator je duchovným dieťaťom inovátora Bennyho Engdahla, ktorého omrzelo krájanie cibule, keď pripravoval svoje obľúbené jedlo – Ölandské knedle plnené bravčovým mäsom.  Toto jedlo vyžaduje veľké množstvo nakrájaných zemiakov a cibule. A každý vie, že krájanie cibule spôsobuje plač.

 Benny Engdahl kontaktoval svojho priateľa, vyštudovaného inžiniera Nikolu Knezevića, ktorý sa stal zodpovedným za technický vývoj produktu. Než bol finálny produkt pripravený pre komerčné uvedenie na trh, muselo sa pripraviť mnoho prototypov. Hľadal sa správny dizajn, správny materiál a najmä správna oceľ pre nože a sitá krájačov. Švédsky patent bol udelený na trh v októbri 2001. Teraz sú výrobky Alligator celosvetovo chránené patentom.

Alligator vám pomôže lepšie jesť, pretože robí z prácneho sekania a krájania na kocky zábavu. Vďaka krájačom je teraz proces rýchly, bezpečný a dokonca zábavný! Dokonale nakrájaná cibuľa na rovnaké diely, paradajky alebo zemiaky jedným a ľahkým ťahom. Dosiahnite profesionálne výsledky bez zvláštnych zručností alebo talentu. Investujete do produktu, ktorý používa najlepšiu juhokórejskú antikorovú oceľ 301 valcovanú za studena. Váš Alligator zostane ostrý a poskytne vám roky precízneho sekania zeleniny.