SUSHEZI – ľahká výroba suši

Kód: SUSHEZI
Značka: Ezidri
€24
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Ľahký spôsob, ako pripraviť profesionálne sushi doma. Sushezi vytvára dokonale tvarované sushi rýchlo a spoľahlivo bez tápania a bez pokusov a omylov. Sushezi z vás urobí sushi experta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na prípravu sushi (Maki)
1. Otvorte SUSHEZI a vnútro zľahka potrite olejom. Namočte si ruky do vody, uľahčí vám to prácu s ryžou. Uistite sa, že piest sedí v závite.
2. Postupne naplňte obe polovice SUSHEZI ryžou na sushi (pol šálky do každej polovice SUSHEZI).
3. Vytiahnite piest a priložte ho na stred prvej polovice SUSHEZI. Tlakom na piest vytvorte drážku. Presvedčte sa, že koniec piestu je na poslednej pozícii za závitom. To isté urobte na druhej polovici SUSHEZI. Tým vytvoríte rovnú a úhľadnú drážku pre náplň.
4. Do vytvorenej drážky naskladajte náplň. Piest vložte do závitu. Piest musí byť v konečnej pozícii závitu.
Opatrne privrite obe polovice k sebe. Začínajte zatvárať v uhle 45 °. Zaklapnite obe západky.
5. Nasuňte záver a otočením ho uzamknite. Uistite sa, že záver zapadol do drážok. Značky ukazujú, kde záver nasadiť.
Uchopte SUSHEZI jednou rukou a druhou zaskrutkujete piest po značku na pieste (asi 5 otočení). Tým stlačíte zmes do správnej konzistencie. Na konci vykonajte stlačenie piestu a jeho potiahnutie späť pre uistenie, že sa piest už nenachádza v závite.
6. Otočením odomknite záver a vyberte ho. Na stôl rozložte riasu nori. List riasy položte lesklou stranou (lícom) dole. Tlakom na piest vytlačte rolku kolmo k ryskám na riase.
7. Navlhčite okraj riasy vzdialenejšej od rolky vodou a rolku zarolujte do riasy
8. Sushi môžete okamžite krájať. Druhou možnosťou je nechať sushi navlhnúť asi 10 minút a potom ostrým a mokrým nožom nakrájať. Po každom reze je dobré nôž utrieť.

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské spotrebiče
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5,3 kg
Rozmery: 280 x 320 mm

SUSHEZI - snadná výroba suši

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Novozélandská firma Hydraflow je tradičným výrobcom kvalitných a rokmi preverených sušičiek potravín EZIDRI. Skvelá kvalita, dlhoročná tradícia, spoľahlivosť, bezprecedentná kapacita pre domáce sušenie. Novozélandské sušičky potravín majú unikátny a patentovaný systém prúdenia vzduchu, ktorý sa stará o stálu teplotu na všetkých sitách sušičky. Dokonalá cirkulácia vzduchu spôsobí rovnomerné sušenie, čím sa značne zníži spotreba elektrického prúdu. Najnovšia digitálna verzia oboch modelov je už niekoľkou generáciou týchto obľúbených sušičiek. Výhodou sušičiek Ezidrinízke prevádzkové náklady a možnosť rozšírenia príslušenstva podľa vašej potreby. Vyberať môžete z ponuky sít či unikátnych fóliových misiek určených na sušenie ovocných placiek. Dištančné sitá vám umožnia sušiť aj rozmerné produkty, napr. kusy mäsa vcelku či kvety. Fantázii (a schopnostiam sušičiek EZIDRI) sa medze nekladú, a preto  nie je sušenie vyhradené len ovociu a zelenine. Okrem húb tak v sušičke EZIDRI dokonale usušíte aj mäso a pripravíte si tak chutné jerky, ktoré vám dodá potrebné živiny napríklad na horskej túre. Môžete sušiť aj bylinky, čajové lístky, či orechy. V sušičkách EZIDRI pripravíte aj zdravé dobroty pre vaše deti alebo maškrty pre vašich zvieracích miláčikov. Sušičky Ezidri vám poskytnú kvalitné sušenie na niekoľko rokov.

Nepostrádateľným doplnkom je aj skvelý Krájač a lúpač jabĺk Ezidri. Čerstvé jablká a tvrdšie hrušky nakrája vo forme špirály. Ľahko a rýchlo si poradí s celým ovocím. Odstráni šupku, vykrojí jadrovník a nakrája ho do špirály. Potom stačí iba rovnomerne nakrájané plátky (hrúbka asi 5 mm) rozdeliť a môžete ich  použiť do koláčov, ovocných šalátov alebo kompótov. Takto ľahko, behom sekundy sú krížalky pripravené na sušenie. Ideálny pomocník na spracovanie jabĺk vo veľkom množstve. Krájanie a lúpanie jabĺk je s týmto krájačom zábava. Ušetrí vám drahocenný čas. Umožní ľahšiu manipuláciu a zaistí čistotu počas lúpania.

Logo Ezidri