Multifunkčný tlakový hrniec ELLA LUX 6l

Kód: D6K2A
Značka: Avair
ZADARMOZADARMO
ella lux
€145
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

Tento multifunkčný elektrický tlakový hrniec ponúka vďaka digitálnej technológii deväť programov na varenie. Je vybavený varnou nádobou s keramickým povrchom, veľmi odolným proti poškriabaniu, a vyvedený v atraktívnej rubínovej farbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Varenie v tlakovom hrnci je notoricky známe a prinieslo rad výhod. Nevýhody varenia v bežnom tlakovom hrnci potom odbúral tento multifunkčný, elektrický tlakový hrniec AVAIR Ella.

Toľko výhod a funkcií v jednom hrnci?

Vďaka novej koncepcii vlastného ohrevu a riadenia celého procesu varenia mikroprocesorom ponúka AVAIR Ella rad neoceniteľných výhod. Ľahko si vyberiete jeden z deviatich prednastavených programov varenia. Pokiaľ by vám ani taký počet nestačil, môžete si, samozrejme, program upraviť podľa svojich potrieb.

Vďaka AVAIRU dokážete usporiť až 60 % energie oproti štandardnému spôsobu varenia. Čas varenia sa skráti až o 40 % a navyše vďaka digitálnemu displeju máme neustále prehľad o čase zostávajúcom do konca programu. Rad spokojných používateľov oceňuje možnosť odloženého štartu varenia až o 24 hodín.

Uvarí guláš, upečie buchty, usmaží rezne,...

V hrnci uvaríte nepreberné množstvo rôznych pokrmov – polievky, mäso, ryby, ryžu, zemiaky či zeleninu. Avšak vedľa jedál, ktoré by ste z tlakového hrnca očakávali, dokáže AVAIR usmažiť i rezne, hranolčeky alebo obalený syr, upiecť buchty či variť v pare. Jedlo možno pripraviť bez pridania tuku či oleja, čo uvítajú najmä vyznávači zdravej stravy. Na rozdiel od tradičných tlakových hrncov varí v minimálnom množstve vody. Vďaka kvalitnej vnútornej keramickej nádobe sa pokrmy nepripaľujú a nádoba je veľmi odolná proti poškriabaniu. 

Bezpečnosť je základ

Pri tlakových hrncoch sa nevypláca podceňovať bezpečnosť. AVAIR ponúka hneď 7 poistiek pre maximálnu istotu používateľov. Hrniec si automaticky reguluje tlak pri varení, automaticky vypúšťa paru a neumožní otvorenie veka, pokiaľ je hrniec pod tlakom. Pokiaľ vnútorná teplota dosiahne maximálnu povolenú hranicu, potom sa preruší prívod elektrického prúdu.

I tlakový hrniec môže byť pekný

AVAIR dokazuje, že i tlakový hrniec môže byť ozdobou kuchyne. Výrobca sa rozhodol pre originálnu rubínovú farbu a zvolil dobre!

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné hrnce
Záruka: 2 roky
Farba: rubínová
Funkcia ohrievania: áno
Hmotnosť: 5,3 kg
Objem: 6 l
Počet programov: 9
Príkon: max. 1000 W
Rozmery (priemer x výška): 280 x 320 mm
Tlak v nádobe: 60 - 80 kPa
Varná nádoba - povrch: keramický povrch
Zobrazenie času do konca varenia: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: