Súprava HEPA filtra a predfiltra pre BAP001X

Kód: CA-508
Značka: Bionaire
€57
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Vysoko účinný True HEPA filter + predfilter s aktívnym uhlím
HEPA filter je s veľmi veľkou účinnou plochou dopĺňa predfilter a aktívnym uhlím pre záchyt plynných škodlivín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko účinný True HEPA filter + predfilter s aktívnym uhlím
HEPA filter je labyrintom submikroskopických jemných vlákien. Táto filtračná technológia bola pôvodne vyvinutá pre vysoko citlivé oblasti vo výskume, medicíne, letectve a elektronike.

HEPA filter je vyrobený z vystuženého, ​​ekologického papierového materiálu, ktorý je zložený tak, že vzniká veľmi veľká účinná plocha 1 m². Pri takto veľkej ploche filtra je odpor vzduchu nízky a kapacita filtra pre mikroskopické suspendované prachové častice, ktoré sa zadržiavajú vo filtri, je veľmi vysoká.

Do povlaku PPT (Pure Pet Treatment) bola pridaná antimikrobiálna aktívna zložka, ktorá zabraňuje rastu plesní a baktérií spôsobujúcich zápach na povrchu filtra.

Predfilter s aktívnym uhlím účinne filtruje plyny, chemikálie, cigaretový dym, prchavé organické zlúčeniny (VOC) a pachy, ako sú domáci miláčikovia, plesne, kuchynské pachy a pachy farieb z vnútorného vzduchu. Väčšie plávajúce / prachové častice a ďalšie škodlivé zložky sú zadržiavané v predfiltri.

Aktívne uhlie je špeciálne upravené uhlie, ktoré má tu vlastnosť, že dokáže viazať všetky druhy látok prostredníctvom adsorpcie. Adsorpcia je proces, pri ktorom sa rozpustná látka odstraňuje z vnútorného vzduchu cez filter s aktívnym uhlím  pomocou pevnej látky. Pre tento druh adsorpcie sa používa aktívne uhlie. Toto aktívne uhlie sa vyrába špeciálnym spôsobom, ktorý mu dáva veľmi veľký vnútorný povrch (cca 500 - 1500 m2/g). Vďaka veľkému vnútornému povrchu je aktívny uhlie ideálne na čistenie vzduchu adsorpciou.

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné filtre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BIONAIRE už viac ako 25 rokov zaujíma vedúce postavenie na trhu s prístrojmi pre zlepšenie kvality vzduchu vo vnútri budov.

BIONAIRE vo svojich výrobkoch používať najnovšie technológie a pokrokový dizajn. Ponúka ucelený rad čističiek vzduchu, zvlhčovačov vzduchu, odvlhčovačov vzduchu a ventilátorov.