Súprava HEPA filtra a predfiltra pre BAP001X

Kód: CA-508
Neohodnotené
Značka: Bionaire
ZADARMOZADARMO
Súprava HEPA filtra a predfiltra pre BAP001X
€57
Skladom (> 10 ks)

Vysoko účinný True HEPA filter + predfilter s aktívnym uhlím
HEPA filter je s veľmi veľkou účinnou plochou dopĺňa predfilter a aktívnym uhlím pre záchyt plynných škodlivín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko účinný True HEPA filter + predfilter s aktívnym uhlím
HEPA filter je labyrintom submikroskopických jemných vlákien. Táto filtračná technológia bola pôvodne vyvinutá pre vysoko citlivé oblasti vo výskume, medicíne, letectve a elektronike.

HEPA filter je vyrobený z vystuženého, ​​ekologického papierového materiálu, ktorý je zložený tak, že vzniká veľmi veľká účinná plocha 1 m². Pri takto veľkej ploche filtra je odpor vzduchu nízky a kapacita filtra pre mikroskopické suspendované prachové častice, ktoré sa zadržiavajú vo filtri, je veľmi vysoká.

Do povlaku PPT (Pure Pet Treatment) bola pridaná antimikrobiálna aktívna zložka, ktorá zabraňuje rastu plesní a baktérií spôsobujúcich zápach na povrchu filtra.

Predfilter s aktívnym uhlím účinne filtruje plyny, chemikálie, cigaretový dym, prchavé organické zlúčeniny (VOC) a pachy, ako sú domáci miláčikovia, plesne, kuchynské pachy a pachy farieb z vnútorného vzduchu. Väčšie plávajúce / prachové častice a ďalšie škodlivé zložky sú zadržiavané v predfiltri.

Aktívne uhlie je špeciálne upravené uhlie, ktoré má tu vlastnosť, že dokáže viazať všetky druhy látok prostredníctvom adsorpcie. Adsorpcia je proces, pri ktorom sa rozpustná látka odstraňuje z vnútorného vzduchu cez filter s aktívnym uhlím  pomocou pevnej látky. Pre tento druh adsorpcie sa používa aktívne uhlie. Toto aktívne uhlie sa vyrába špeciálnym spôsobom, ktorý mu dáva veľmi veľký vnútorný povrch (cca 500 - 1500 m2/g). Vďaka veľkému vnútornému povrchu je aktívny uhlie ideálne na čistenie vzduchu adsorpciou.

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné filtre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

BIONAIRE už viac ako 25 rokov zaujíma vedúce postavenie na trhu s prístrojmi pre zlepšenie kvality vzduchu vo vnútri budov.

BIONAIRE vo svojich výrobkoch používať najnovšie technológie a pokrokový dizajn. Ponúka ucelený rad čističiek vzduchu, zvlhčovačov vzduchu, odvlhčovačov vzduchu a ventilátorov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie