Odšťavovač VitaJuicer S1 (chromová)

Kód: 6511.20.20
Značka: Novis
ZADARMOZADARMO
1 Novis VitaJuicerS1 56+ citrusfunction chrome SK
€499
Skladom (3 ks)

Multifunkčný odšťavovač VitaJuicer S1 švajčiarskej firmy Novis dokáže z ovocia a zeleniny odšťaviť všetko. Počas chvíle pripraví šťavy, smoothie či vylisuje citrusy. Špičkové prevedenie z nehrdzavejúcej ocele, mnoho farebných variantov, patentované technológie, jednoduché ovládanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Patríte medzi milovníkov čerstvých ovocných či zeleninový džúsov? Pochutnáte si radi na rannom freshi, alebo si so sebou do práce často beriete smoothie? V tom prípade v kuchyni rozhodne oceníte odšťavovač Novis VitaJuicer S1, ktorý v sebe spája hneď štyri funkcie.

Tento kuchynský spotrebič bol navrhnutý vo Švajčiarsku firmou Novis a perfektne splní vaše predstavy o kvalitnom pomocníkovi. Vyniká špičkovým spracovaním z nehrdzavejúcej ocele, širokou paletou farebného prevedenia, premyslenými funkciami a inovatívnymi technológiami, ktoré z neho robia výkonný a moderný prístroj. Jeho základom je motor švajčiarskej výroby, ktorého vysoká kvalita nám umožňuje poskytovať na neho desaťročnú záruku.

Štyri funkcie v jednom

Vďaka štyrom rôznym nadstavcom možno počas okamžiku pripraviť skvelú ovocnú šťavu, husté zeleninové či ovocné smoothie, alebo vylisovať citrusovú šťavu. Patentovaná technológia VitaTec dokáže v odstredivke dokonale rozdrviť vlákninu a výsledkom sú výrazne chutnejšie džúsy bohatšie na živiny.

Viac džúsu, viac vitamínov a menej odpadu

VitaJuicer S1 dostane z ovocia a zeleniny skutočne všetko. Podľa štúdie Swiss Vitamine Institute dokáže VitaJuicer v porovnaní s prístrojmi využívajúcimi technológiu slow juice vyprodukovať o 12 % viac šťavy a zachová až o 56 % viac vitamínov; zároveň dokáže obmedziť odpad až o 38 %.

Špičkové technológie a ľahká obsluha

Ďalšou použitou patentovanou technológiou je DropHold, ktorá zabraňuje vytekaniu a odkvapkávaniu šťavy z prístroja. Veľmi praktické, jednoduché a hlavne účinné. Na extrakciu citrusovej šťavy je využívaný CitroMax – patentovaný kónický tvar lisu, ktorý zaistí výrazne efektívnejšie využitie ovocných nutrientov.

Prístroj je možno rozobrať a časti prichádzajúce do styku so surovinami možno umyť v umývačke riadu

VitaJuicer S1 je vybavený extra širokým vstupným otvorom, čo výrazne spríjemňuje prípravu nápojov. Prístroj sa ovláda jediným tlačidlom – rýchlosť otáčok si následne VitaJuicer automaticky upraví podľa použitého nadstavca a konzistencie surovín.

Farebné prevedenie

Kryt motora je vyrobený z mimoriadne kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a lakovaný prémiovými lakmi v širokej palete odtieňov. V ponuke sú výrazné a živé farby, ktoré osviežia každú kuchyňu, rovnako ako decentné farebné prevedenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Odšťavovače
Záruka: 3 roky
Farba: chromová
Hmotnosť: 6,8 kg
Počet otáčok: až 2000 / min.
Príkon: 220 - 240 W
Rozmery: 220 x 230 x 430 mm
Záruka na motor: 10 rokov

Vita Juicer

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švajčiarska firma Novis sa zameriava na výrobu kuchynských spotrebičov prémiovej kvality. Jej produkty vynikajú špičkovým spracovaním, použitím kvalitných materiálov a unikátnym dizajnom.

Logo Novis