Zalomená kefa na hrany

Kód: DS-917645-04
Značka: Dyson
€54
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Hubica pre vysávače Dyson špecializovaná na upratovanie v priestoroch nad hlavou, ako sú horné hrany nábytku, dverí a podobne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hubica pre vysávače Dyson špecializovaná pre upratovanie v priestoroch nad hlavou, ako sú horné hrany nábytku, dverí a podobne. Uľahčuje upratovanie v miestach predtým horšie dostupných, kde sa upratovanie pomocou bežných hubíc riešilo "odložením na neskôr" alebo prisunutím stoličky a vysávaním z nej so zvýšeným nepohodlím i rizikom úrazu. Konštrukcia zalomenej kefy obsahuje dva otočné spoje, vďaka ktorým možno polohu kefy upraviť podľa potreby.</p/>

Vhodná pre všetky typy vysávačov Dyson. Radu V (V7/V8/V10/V11/...) je možné pripojiť cez adaptér.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty značky Dyson si už v Českej republike obľúbili státisíce zákazníkov. Britský výrobca ponúka niekoľko radov výrobkov, ktoré majú jedno spoločné – bezkonkurenčnú technologickú vyspelosť a originálny dizajn.  Pridajte sa aj vy k spokojným majiteľom bezvreckových vysávačov s vysokým výkonom, výkonných čističiek vzduchu, bezlopatkových ventilátorov či exkluzívnych fénov.  Kliknite sem a nahliadnite do sveta technológií Dyson.