Bamb. prkienko Artu Trebonn s čiernym nožom na salámu

Kód: 1122100
Značka: Trebonn
€48
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Prírodné bambusové prkienko a kvalitný nôž z japonskej nerezovej ocele tvorí ideálne základné vybavenie každej kuchyne. Dizajnové prkienko Trebonn Artú Salami s integrovaným nožom prináša originálne riešenie pre krájanie údenín a salámov. Praktické spracovanie 2v1 šetrí skladovacie miesto v kuchyni a zároveň umožňuje efektívne využitie aj mimo kuchyňu vďaka ľahkej prenositeľnosti oboch predmetov. Trebonn - talianske, praktické a trendy kuchynské načinie. Na varenie a servírovanie bez obmedzenia.

Originálne kuchynské náčinie navrhol anglický dizajnér Rich Clough. Za celou myšlienkou konceptu stojí jeho láska k vareniu a talianske nadšenie preniesť tradíciu a kultúru do každodenných pomocníkov v kuchyni otca a dvoch synov pod značkou Trebonn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obstarajte si kvalitné kuchynské prkienko s tvarovaným povrchom pre ľahké krájanie salámov. Súčasťou prkienka je aj integrovaný japonský nôž z nerezovej ocele s 18cm čepeľou. Rukoväť noža je vyrobená z protišmykového materiálu, ktorý vám uľahčí manipuláciu. Zároveň má nôž magnetický bezpečnostný zámok. Spodná časť kuchynského prkienka disponuje špeciálnym protišmykovým povrchom. Nová atraktívna kolekcia v čiernej farbe zdôrazňuje čisté a jednoduché línie v nadčasovom štýle

Ideálne na krájanie salámov

Toto prkienko je navrhnuté tak, aby vám uľahčilo krájanie salámov a údenín. Vďaka modernému dizajnu ho pritom môžete využiť aj na následné servírovanie údenín.

Nôž vo vnútri dosky drží bezpečne zásluhou magnetického zámku.

Šetrí miesto

Praktické spracovanie 2v1 umožňuje mať stále po ruke oboch pomocníkov. Efektívne tak šetrí miesto v kuchyni.

Ľahko prenositeľný

Je veľmi praktický aj pre prácu mimo kuchyňu. Je vhodný na vonkajšie grilovanie a záhradné pikniky bez nadbytočného prenášania ďalších predmetov.  Neustále máte pri sebe dvoch pomocníkov.

Japonský nôž z nerezovej ocele

Neodmysliteľnou súčasťou prkienka je aj integrovaný japonský nôž z nerezovej ocele, ktorý zaujme svojou 18 cm dlhou čepeľou.

  • Japonský nôž z nerezovej ocele
  • Tvarovaný bambusový povrch pre ľahké krájanie
  • Rukoväť noža z protišmykového materiálu
  • Magnetický bezpečnostný zámok noža
  • Dno prkienka s protišmykovým profilom

Dodatočné parametre

Kategória: Prkienka
Záruka: 2 roky
rozměry š x v x h(mm): 43 x 11 x 2,2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Talianska značka Trebonn prichádza s nekonvenčným riešením predmetov pre denné používanie oslobodených od zažitých stereotypov. Výsledkom je inovatívny dizajn obohatený o funkčnosť. Otec a synovia prichádzajú s jedinečným riešením zrodeným z rýdzo talianskej vášne pre varenie. Každodenné potreby na prípravu pokrmov sa tak premieňajú na jedinečné, ikonické predmety, ktoré sú atraktívne na pohľad a praktické pri používaní. Ingrediencie inovatívnej značky sú jednoduché: kreativita, funkčnosť a štýl. Tak vznikol Trebonn.