Bamb. prkienko Wave Trebonn malé

Kód: 1020105
Značka: Trebonn
€25
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Nechajte sa viesť povrchom Wave, ktorý vám umožní presné a rovnomerné spracovanie potravín. Prkienko Trebonn Wave malé vám nie len uľahčí používanie noža, ale zjednoduší vám i krájanie pomocou tvarovaného bambusového povrchu. Je perfektné na krájanie, zber a prenášanie surovín. Na varenie a servírovanie bez obmedzenia.

Originálne kuchynské náčinie navrhol anglický dizajnér Rich Clough. Za celou myšlienkou konceptu stojí jeho láska k vareniu a talianske nadšenie preniesť tradíciu a kultúru do každodenných pomocníkov v kuchyni otca a dvoch synov pod značkou Trebonn.

Detailné informácie

Podrobný popis

S týmto malým kuchynským prkienkom bude pre vás krájanie jednotlivých surovín naozaj jednoduché. Tvarovaný bambusový povrch vám uľahčí krájanie a prehĺbená časť prkienka vám následne poslúži na zhromaždenie naporciovaných surovín a ich ľahké premiestnenie do hrnca či panvice. Spodná časť prkienka navyše disponuje protišmykovým povrchom. Je ideálnym riešením pre všetkých, ktoré bežné krájanie nebaví. 

Kvalitná bambusové prkienko

Dizajnové prkienko je vyrobené z prírodného bambusového materiálu. Jeho spodná časť disponuje protišmykovým povrchom.

Špeciálna prehĺbená časť

Prehĺbená časť prkienka slúži na pohodlné zhromaždenie naporciovaných surovín. Následne ich ľahko premiestnite do hrnca či panvice.

  • Tvarovaný bambusový povrch pre ľahké krájanie
  • Kanálik na zber potravín
  • Dno prkienka s protišmykovým profilom

Dodatočné parametre

Kategória: Prkienka
Záruka: 2 roky
Rozmery (cm): 30 x 20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Talianska značka Trebonn prichádza s nekonvenčným riešením predmetov pre denné používanie oslobodených od zažitých stereotypov. Výsledkom je inovatívny dizajn obohatený o funkčnosť. Otec a synovia prichádzajú s jedinečným riešením zrodeným z rýdzo talianskej vášne pre varenie. Každodenné potreby na prípravu pokrmov sa tak premieňajú na jedinečné, ikonické predmety, ktoré sú atraktívne na pohľad a praktické pri používaní. Ingrediencie inovatívnej značky sú jednoduché: kreativita, funkčnosť a štýl. Tak vznikol Trebonn.