Multifunkčné krájacie prkienko Pelican Tnk s nástavcami

Kód: PLN-GRN PLN-GRY Zvoľte variant
Značka: TNK
€24
Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
20.6.2024 20.6.2024 Zvoľte variant

Krájacie prkienko Pelican Tnk s multifunkčnými nástavcami je vás tým pravým pomocníkom, s ktorým si varenie odteraz ešte viac užijete. Produkt disponuje antimikrobiálnou* úpravou a je vyrobený z bezpečného materiálu určeného pre styk s potravinami a bez BPA. Jeho nástavce efektívne zbierajú už nakrájané potraviny a zároveň nahrádzajú sitko, čiže potraviny môžete oplachovať rovno bez zbytočného prekladania do misky. Pelikán má protišmykové nožičky, ktoré zaručia extra pohodlné použitie a stabilitu. Možno umývať v umývačke.

Dômyselný návrh, funkcie a spracovanie tvorí prkienko tak atraktívne, že ho budete chcieť používať doma každý deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šikovné nástavce

Krájacie prkienko Pelican má pripojiteľné nástavce, ktoré môžete ľahko prichytiť, odpojiť, skladovať aj používať. Navyše ich môžu používať praváci i ľaváci. Vďaka nástavcom nebude nakrájané jedlo padať z dosky.

Vedľa klasického krájacieho prkienka môžete nakrájané jedlo odsunúť do rohu, kde počká na ďalšie spracovanie. Nástavce sú dierované a tak s nimi môžete svoje potraviny pred alebo po krájaní tiež opláchnuť. Keď je všetko nakrájané a pripravené, Pelikán vám pomôže jedlo jedným pohybom ľahko presunúť na panvicu alebo na tanier. Tento produkt je vhodný na krájanie mäsa, rýb, hydiny, ovocia i zeleniny.

Pelican prkienko má protišmykové nožičky, ktoré zaručia extra pohodlné použitie a stabilitu. Možno umývať v umývačke.

Antimikrobiální povrch 

Produkt disponuje antimikrobiálnou úpravou a je vyrobený z bezpečného materiálu, ktorý je  určený pre styk s potravinami a bez BPA. Tým je zaistené, že prkienko, ktoré opúšťa továreň, nemôže ohroziť zdravie jeho užívateľov. Dokonca ani pri bežnom používaní na ňom nemôžu rásť žiadne nebezpečné baktérie, vírusy alebo pliesene. To z Pelican prkienka robí ešte bezpečnejší produkt.

Hlavnou výhodou prkienka v porovnaní s podobne vybavenými výrobkami na trhu je, že pri použití jeho extra funkcií ako je oplachovanie alebo presypávanie potravín do panvice či na tanier nie je nutné prkienko nijako skladať. Tým pádom nepotrebuje žiadne sklady. Má iba hladký povrch na krájanie. Nikde sa časom nezlomí ani neutrhne.

*Antimikrobiálna úprava materiálu je v celom prkienku. Takže ani v ryhách spôsobených krájaním nemôžu rásť žiadne mikroorganizmy ako baktérie, vírusy či pliesene.

  • Vďaka rohovým nástavcom nakrájané potraviny nebudú padať z prkienka
  • Potraviny je možné oplachovať priamo bez nutnosti vyťahovať ďalšie sitko
  • Nakrájané a opláchnuté potraviny je možné ľahko preniesť priamo na tanier alebo panvicu bez nutnosti vyťahovať ďalšiu nádobu
  • Nástavce je možné ľahko pripojiť a odpojiť kvôli jednoduchému použitiu a uskladneniu
  • Je vyrobené z antimikrobiálneho materiálu Polypropylén, vhodné pre styk s potravinami
  • Bez BPA
  • Má protišmykové nožičky
  • Je určené pravákom aj ľavákom
  • Vhodné na krájanie mäsa, rýb, hydiny, ovocia a zeleniny 

Dodatočné parametre

Kategória: Prkienka
Záruka: 2 roky
Materiál: Plast
Rozměry (d x š x v): 35 x 25 x 1 cm
Hmotnost (g): 912

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

TNK je inovatívna spoločnosť zameraná na kuchynské potreby so sídlom v Holandsku. Pomocou nich  dokážete  variť efektívnejšie s menším počtom riadu a menším neporiadkom. Vďaka týmto potrebám dokážete nabrať, prevrátiť, scediť a uchopiť jedlo, ktoré varíte. Toto všetko zvládnete iba jednou rukou!

Kuchynské multifunkčné potreby TNK majú mnoho funkcií. Multifunkčná obracačka Stingray 6v1 je unikátny multifunkčný nástroj, ktorý kombinuje hneď 6 druhov grilovacích potrieb ako sú napríklad uzamykacie kliešte, vidlička a špachtľa, takže môžete jedlo presne uchopiť i prevrátiť. Model Stingray obracačka BBQ 7v1 je určený na grilovanie a navyše funguje i ako otvárač fľiaš. Všetko sa ovláda veľmi intuitívne. Kuchynské potreby TNK šetria miesto na vašich pracovných stoloch. Od teraz budete mať svoje varenie pod kontrolou a vaša druhá ruka bude voľná pre tanier, pohár alebo fľašu, ktorú ste si práve otvorili. Bezpečnostná magnetka detekuje príliš vysoký žiar. Vysoký žiar zapríčiní sfarbenie do červeného trojuholníka, čím zabraňuje možnému popáleniu kože v blízkosti zdroja žiaru.