Rýchlovarná kanvica Novis Kettle KTC1 (biela)

Kód: 6114.01.20
Značka: Novis
ZADARMOZADARMO
Novis Kettle Toaster withAwards white
€149
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Jedinečný dizajn rýchlovarnej kanvice Novis Kettle KTC1 si vyslúžil prestížne ocenenie. Hlavnými prednosťami kanvice sú špičkové materiály, najmä kvalitná nehrdzavejúca oceľ a prémiový lak, dokonalé prevedenie a elektronicky nastaviteľná teplota v rozmedzí 50 – 100 °C. V ponuke v niekoľkých atraktívnych farebných variantoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Atraktívny dizajn rýchlovarnej kanvice Novis Kettle KTC1 zaujal nielen zákazníkov, ale i profesionálov v oblasti dizajnu, o čom svedčí udelená cena German Design Award pre rok 2020. Kanvica vyniká skvelým spracovaním a použitím kvalitných materiálov, ktorým dominuje odolná nehrdzavejúca oceľ a prémiový lak v niekoľkých odtieňoch.

Farebné prevedenia

V ponuke je hneď niekoľko farebných variantov kanvice Novis KTC1. Čierne prevedenie podčiarkne luxusný vzhľad moderných interiérov, zatiaľ čo červený variant okamžite vynikne a upúta pozornosť. Svetlejšie odtiene potom zastupuje klasická leštená biela a tiež decentná krémová farba, ktorá sa hodí v podstate do všetkých interiérov..

Nastavenie a udržovanie teploty

Najmä pre milovníkov čajov je teplota vody veľmi dôležitá. Vďaka elektronickému nastaveniu teploty v rozmedzí od 50 do 100 °C (50, 60, 70, 80, 90, 95 alebo 100 °C) je veľmi jednoduché zahriať vodu počas chvíle na požadovaný stupeň. Ovládanie teploty je umiestnené veľmi efektne a zároveň prakticky v rukoväti kanvice. 

Po dosiahnutí nastavenej teploty sa kanvica automaticky vypne a upozorní vás 5 zvukových signálov. Následne sa prepne do funkcie udržania teploty po dobu 30 minút (pokiaľ nie je teplota vyššia ako 90 °C). Ak je prednastavená teplota vyššia ako 90 °C, kanvica sa ochladí na 90 °C a vstúpi do funkcie udržiavania teploty. Tento režim je možné kedykoľvek zrušiť krátkym stlačením vypínača „zapnutie/vypnutie“ alebo odobratím kanvice zo základne.

Bod varu dosiahne v priebehu chvíľky

Bez spoľahlivej rýchlovarnej kanvice sa v domácnosti neobídete. Pomôže vám pri príprave čaju, kávy a ďalších teplých nápojov. Vďaka vysokému výkonu navyše privedie vodu do varu počas okamžiku. Veko je dostatočne veľké, a preto sa kanvica veľmi jednoducho čistí.

Telo kanvica je vyrobené z mimoriadne kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Stand-by režim

Pohotovostný (stand-by režim) je stav, kedy je kanvica zapojená do zásuvky, ale displej nesvieti. Prechádza do neho v okamihu, keď sa kanvica 30 minút nepoužije (alebo skončí funkcia „udržovanie teploty“).

Ak chcete kanvicu znovu použiť stačí ju zdvihnúť a vrátiť späť na základňu (alebo stlačiť jedno z tlačidiel).

Spotrebič pritom umožňuje naraz pripravovať až 1,6 l vody. Praktická je i úprava odtekacej hubice, ktorá zabraňuje odkvapkávaniu vody. Aby sa vám kanvica lepšie držala v ruke, je vybavená špeciálnou, ergonomicky tvarovanou rukoväťou.

Zaujímavá kombinácia moderného dizajnu s ľahkými retroprvkami je spolu so širokou farebnou paletou a možnosťou presného nastavenia teploty ideálnou voľbou pre každého náročnejšieho zákazníka, ktorý si potrpí na štýl a kvalitné prevedenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Rýchlovarné kanvice
Záruka: 2 roky
Farba: biela
Hmotnosť: 1,4 kg
Nastavenie teploty: ano
Objem kanvice: 1,6 l
Príkon: 2200 - 2400 W
Rozmery (priemer základne x šírka x výška): 170 x 210 x 250 mm

Rýchlovarná kanvica Novis

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švajčiarska firma Novis sa zameriava na výrobu kuchynských spotrebičov prémiovej kvality. Jej produkty vynikajú špičkovým spracovaním, použitím kvalitných materiálov a unikátnym dizajnom.

Logo Novis