Vinotéka WineExpert 180 Fullglass černá

Kód: SW-180B
Novinka
Značka: mQuvée
€1 799
Skladom (1 ks)

Voľne stojaca, elegantná čierna vinotéka, ktorá robí česť svojmu menu!  Wine Expert 180 pojme až 180 fliaš, čo z nej robí jednu z väčších  jednotiek v rade a poskytuje vám dostatok priestoru pre vaše vína.  Vinotéka bola navyše navrhnutá s myšlienkou prispôsobiť sa všetkým typom fliaš, čo znamená, že má miesto aj pre vaše šumivé vína.  Jedinečným prvkom vinotéky radu WineExpert je veľký priestor pre biele víno, ktorý vyhovuje tým, ktorí chcú ochutnávať biele vína rovnako často ako červené vína.

Umiestnite svoje fľaše vína do vinotéky a skladujte ich štýlovo!

Vášeň pre víno. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dobre navrhnuté funkcie vinoték radu WineExpert dodávajú nádych sofistikovanosti, príjemne doplnia interiér a vďaka ich slim dizajnu môžete vinotéky využiť aj v úzkych priestoroch.  Štýlový vzhľad vinoték podčiarkujú výsuvné drevené police.  Vďaka vysoko stabilným policovým koľajniciam sa drevené police hladko vysúvajú, takže môžete svoje vína kontrolovať a vyberať bez toho, aby ste fľaše rušili.

Vinotéka má robustné tlačidlá pre ovládanie funkcií a nastavenie sa zobrazuje digitálne.  Dve nastaviteľné teplotné zóny, sklo s UV ochranou a decentné biele LED osvetlenie vo vnútri, osem výsuvných brezových políc a kapacitu pre 180 fliaš a mnoho ďalších bezkonkurenčných výhod.

 

 Výhody vinotéky radu WineExpert: 

  • Sklenené dvierka s UV ochranou pred poškodením svetlom
  • Priestor pre všetky typy fliaš (vrátane šumivých vín)
  • Zamykanie dverí
  • Farebné prevedenie v klasickej nerezovej či decentnej čiernej farbe
  • Drevené brezové police na hladkých, stabilných pojazdových koľajniciach
  • Atraktívny bezšvový a slim dizajn
  • Robustné ovládacie tlačidlá
  • Digitálne zobrazenie nastavenia

Dodatočné parametre

Kategória: Vinotéky
Záruka: 2 roky
Farba: černá
Hlučnosť: 41 dB
Kapacita (počet fliaš): 180
Počet teplotných zón: 2
Ročná spotreba elektriny/energetická trieda: 184 kWh / G
Rozmery (výška x šírka x hĺbka): 187 x 59,5 x 69,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švédska firma mQuvée /emkjuvé/ sa dlhodobo špecializuje na skladovanie vína v domácich podmienkach. Vinotéky mQuvée dokonale kopírujú podmienky vínnej pivnice -  ideálne na skladovanie a dozrievanie vzácnych vín. Vinotéky plne chránia víno pred vonkajšími vplyvmi a udržujú ich na ideálnej úrovni vlhkosti. mQuvée ponúka široký výber veľkostí, farieb i typov vinoték – od voľne stojacich, po vstavané a plne integrovateľné, až po veľkokapacitné vinotéky.