Čistička vzduchu Breville 360° Autosense BAP009X

Kód: BAP009X-01
Akcia
Značka: Breville
ZADARMOZADARMO
2161313 breville air purifier 360uv autosense straight on
€259
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Inteligentná čistička vzduchu Breville 360° Autosense BAP009X dokáže detekovať kvalitu vzduchu pomocou dotykovej obrazovky na svetelnom paneli. Automatický režim potom zachytí viac alergénov. Zabudovaný systém 360° nasáva vzduch zo všetkých smerov a zhromažďuje nežiaduci prach.

Filter 3v1 kombinuje predfilter, uhlíkový filter a HEPA filter. Dôjde tak k odstráneniu až 99,97% znečisťujúcich látok vo vzduchu. Ionizátor pomáha zachytiť poletujúce častice a šetrí tak životnosť HEPA filtra.

Nočný režim zaistí vypnutie všetkých svetiel na displeji a stíšenie len na 35 dB pre pokojnú noc.

Čističky vzduchu Breville sú nástupcom úspešného radu čističiek Bionaire.

Teraz darček k nákupu - filter HEPA 3v1 Breville zadarmo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zbavte sa všadeprítomného prachu, peľov, roztočov, spór plesní a najrôznejších mikróbov poletujúcich v ovzduší. Za pomocou najrozšírenejšieho HEPA filtra, ktorý dokáže zachytiť 99,97 percent ultra jemných častíc, v kombinácii s predfiltrom a uhlíkovým filtrom, na rozpustenie nečistôt, získate neprekonateľného domáceho pomocníka. Vďaka tomu dôjde k odstráneniu znečisťujúcich látok vo vzduchu, ako je prach, srsť domácich maznáčikov, dym, nežiaduce pachy, alergény a častice s veľkosťou iba 0,3 mikrónu. Ionizátor pomáha zachytiť poletujúce častice.

Funkcia Autosense dokáže detekovať kvalitu vzduchu pomocou dotykovej obrazovky na svetelnom paneli a pomocou svetelného indikátora tak informovať o stave ovzdušia v miestnosti. Automatický režim potom zachytí viac alergénov. Zabudovaný systém 360° nasáva vzduch zo všetkých smerov a zhromažďuje nežiaduci prach.

Čistička vzduchu Breville 360​​° Autosense BAP009X má moderný dizajn, ktorý nezaberie miesto, napriek tomu ovládne celý priestor. Vďaka tomu vyčistí až 342 m3 vzduchu za hodinu, čo znamená, že v miestnosti s rozlohou 28 m2 vymení vzduch takmer 5x za hodinu. Filtrácia pracuje v 3 úrovniach:

Fáza 1: Predfilter zachytí ďalšie veľké nečistoty, čím šetrí HEPA filter.

Fáza 2: Kvalitný HEPA filter zachytí až 99,97% z nečistôt prítomných vo vzduchu, čím zaisťuje čistejší vzduch, prípadne kvalitnejšie životné prostredie. Prachy, peľ, roztoče nemajú šancu. Stáva sa tak obrovskou úľavou pre alergikov alebo napríklad milovníkov zvierat. HEPA filter vydrží až 12 mesiacov pri každodennom používaní až 21 hodín denne.

Fáza 3: Aktívny uhlíkový filter pohltí pachy, výpary a plyny z varenia, dymu, chemikálií, maznáčikov a ďalšie nežiaduce zápachy.

V priebehu čistenia je možné použiť aj ionizátor. Ten funguje tak, že uvoľňuje záporné ióny, ktoré pomáhajú čistiť vzduch. Tie na seba naviažu čiastočky, ktoré sa potom ľahšie zachytia na filtri. Vďaka tomu je vzduch čistejší a sviežejší.

Zhrnutie:

  • Autosense – indikácia kvality vzduchu v reálnom čase
  • farebné kódovanie informuje o stupni kvality ovzdušia – výborná, stredná, zlá
  • funkcia automatického režimu – čistička zmení úroveň filtrácie podľa aktuálneho množstva zaznamenaných častíc vo vzduchu
  • Filter 3v1 - predfilter, HEPA filter, kvalitný uhlíkový filter
  • vďaka tichému chodu 35 dB v nočnom režime je ideálny aj do spálne
  • nočný režim vypne svetlá
  • funkcia časovača zaistí, že je čistička v prevádzke len po nevyhnutne potrebný čas – 2, 4 alebo 8 hodín
  • indikátor stavu filtra upozorní na potrebu výmeny
  • LCD displej
  • dotykové ovládanie

ionizátor

Dodatočné parametre

Kategória: Čističky vzduchu
Záruka: 2 roky
Hepa filter: áno
Hlučnosť: 35 dB na nízký stupeň, max. 55 dB
Hmotnosť: 4,73 kg
Ionizátor: áno
Počet rýchlostí: 4
Príkon: max. 42 W
Rozmery š x v x h: 230 x 580 x 230 mm
Uhlíkový filter: áno
UV lampa: nie
Vzduchový výkon: 342 m3/hod.

Čistička vzduchu Breville BAP009X

Jak používat čističku vzduchu Breville BAP009X

Jak vyměnit filtry v čističce vzduchu BAP009X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville