Filter HEPA 3v1 360 ° Breville BAPF70

Kód: BAPF70-01
Novinka
Značka: Breville
ZADARMOZADARMO
bap007x 11
€49
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Pre čistý vzduch! Tento filter Breville 3v1 kombinuje 3-stupňovú filtráciu: predfilter, uhlíkový filter a HEPA filter na odstránenie až 99,97% znečisťujúcich látok vo vzduchu. Ako je prach, vlasy, dym, nežiaduce pachy, alergény a častice o veľkosti iba 0,3 mikrónu – zanechá tak čerstvejší a voňajúci vzduch v miestnosti. Systém nasávania vzduchu 360° nasáva vzduch zo všetkých smerov a pomáha zhromažďovať nečistoty zo vzduchu v miestnosti. Určený pre modely čističiek vzduchu BAP007X a BAP009X.

Detailné informácie

Podrobný popis

Filter HEPA triedy H13 odstraňuje až 99,97% prachu, dymu, peľu, pachov a srsti domácich maznáčikov, filtruje častice o veľkosti 0,3 mikrónu a pomáha zabezpečiť čistejší vzduch pre váš domov. HEPA filter vydrží až 12 mesiacov na základe používania 21 hodín denne. 3-stupňová filtrácia: predfilter, uhlíkový filter a HEPA filter. 

Výhody:

  • 360° systém nasávania vzduchu - nasáva vzduch zo všetkých smerov a pomáha zhromažďovať nečistoty zo vzduchu v miestnosti
  • Predfilter – zachytáva prach, vlasy a ďalšie väčšie častice. Pomáha tak predĺžiť účinnosť a životnosť filtra.
  • HEPA filter – skutočný HEPA filter triedy H13 zachytí až 99,97% znečisťujúcich látok vo vzduchu o veľkosti iba 0,3 mikrónu
  • Filter s aktívnym uhlím – určený na redukciu a neutralizáciu pachov, výparov a plynov z varenia, dymu, chemikálií, domácich zvierat a ďalších nežiaducich pachov.
  • Filter vydrží až 12 mesiacov na základe užívania 21 hodín denne.

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť
Záruka: 2 roky
rozměry v mm (š x v x h): 180 x 180 x 165

Jak vyměnit filtr, UV lampu a udržovat čističku vzduchu Breville BAP007X

Jak vyměnit filtry v čističce vzduchu BAP009X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville