Súprava krájačov – 3v1 Alligator (3002)

Kód: 3002G 3002B Zvoľte variant
Značka: Alligator
€76
Skladom (>10 ks) Skladom (>10 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
29.4.2024 29.4.2024 Zvoľte variant

Súprava krájačov 3v1 Alligator kombinuje obľúbené produkty Alligator v jednom balení (3079, 3080, 3012). Každá súprava obsahuje krájač Alligator so zásobníkom, nadstavec na štiepkovač Alligator, Alligator mini krájač a zásobník pre krájač Alligator. V ponuke je zeleno-biela varianta, či moderná čierna.

Vyberte praktický krájač Alligator aj vy, poradíme v článku TU.

Detailné informácie

Podrobný popis

Malý krájač umožňuje rýchlu prácu. Krájač má mnoho použití, ale je zvlášť skvelý pri krájaní cibule na kocky, pretože vršok nielen udržuje všetko úhľadne obsiahnuté, ale tiež pomáha blokovať výpary, aby sa nedostali do vašich očí. Veľký štiepkovač dokáže s malým úsilím nakrájať aj tvrdú koreňovú zeleninu, čo je skvelé aj napr. na výrobu hranolčekov. Mriežky sa ľahko čistia, stačí ich nadvihnúť, aby sa uvoľnilo akékoľvek zachytené jedlo, a ľahko ho vyčistiť. Možno umývať v umývačke riadu. Súprava obsahuje:

- Krájač Alligator krája tyčinky a kocky s rozmermi 6 mm x 6 mm, zásobník šikovne pochytá všetko, čo je nasekané, na jedno miesto. 

- Nadstavec na štiepkovač Alligator krája tyčinky a kocky s rozmermi 12 mm x 12 mm.

- Alligator mini krájač krája tyčinky a kocky s rozmermi 3 mm x 3 mm.

Uľahčuje rezanie a prípravu. Ideálny na krájanie cibule, cesnaku, ovocia a zeleniny. Každý krájač má mriežku z nožov z antikorovej ocele – konštrukcia nožov zaisťuje konzistentné rezy. Čepele sú nastavené na kĺbových ramenách, ktoré používajú páku na rezanie s malým úsilím. 

Dodatočné parametre

Kategória: Mechanické krájače a lůpače
Záruka: 2 roky
Nože krájača: nerezová oceľ
Rozmery (d x š x v): podľa jednotlivých krájačov v sete
Tělo krájača: ABS plast
Vymeniteľné mriezky: ne

Set kráječů - 3v1 Alligator (3002G)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švédsky vynález Alligator je všestranný kuchynský nástroj, ktorý uľahčuje prípravu jedla; ušetrí vám čas a slzy, keď krájate cibuľu a zeleninu. Alligator je duchovným dieťaťom inovátora Bennyho Engdahla, ktorého omrzelo krájanie cibule, keď pripravoval svoje obľúbené jedlo – Ölandské knedle plnené bravčovým mäsom.  Toto jedlo vyžaduje veľké množstvo nakrájaných zemiakov a cibule. A každý vie, že krájanie cibule spôsobuje plač.

 Benny Engdahl kontaktoval svojho priateľa, vyštudovaného inžiniera Nikolu Knezevića, ktorý sa stal zodpovedným za technický vývoj produktu. Než bol finálny produkt pripravený pre komerčné uvedenie na trh, muselo sa pripraviť mnoho prototypov. Hľadal sa správny dizajn, správny materiál a najmä správna oceľ pre nože a sitá krájačov. Švédsky patent bol udelený na trh v októbri 2001. Teraz sú výrobky Alligator celosvetovo chránené patentom.

Alligator vám pomôže lepšie jesť, pretože robí z prácneho sekania a krájania na kocky zábavu. Vďaka krájačom je teraz proces rýchly, bezpečný a dokonca zábavný! Dokonale nakrájaná cibuľa na rovnaké diely, paradajky alebo zemiaky jedným a ľahkým ťahom. Dosiahnite profesionálne výsledky bez zvláštnych zručností alebo talentu. Investujete do produktu, ktorý používa najlepšiu juhokórejskú antikorovú oceľ 301 valcovanú za studena. Váš Alligator zostane ostrý a poskytne vám roky precízneho sekania zeleniny.