Strúhadlo so zásobníkom Trebonn

Kód: 1420215
Značka: Trebonn
€20
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Veľmi výkonné čepele z nerezovej ocele s fotografickým gravírovaním nastrúhajú všetky druhy potravín, zatiaľ čo zberná nádobka zachová suroviny. Takže môžete pokojne strúhať ďalej. Všestranní pomocníci Trebonn - talianske, praktické a trendy kuchynské náčinie.

Originálne kuchynské náčinie navrhol anglický dizajnér Rich Clough. Za celou myšlienkou konceptu stojí jeho láska k vareniu a talianske nadšenie preniesť tradíciu a kultúru do každodenných pomocníkov v kuchyni otca a dvoch synov pod značkou Trebonn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchynské strúhadlo so zásobníkom Trebonn vám umožní nastrúhať potrebné suroviny bez toho, aby sa plytval alebo zbytočne špinil ďalší riad. Výsledky vášho úsilia sa pritom zhromaždia v integrovanej nádobe, ktorú v prípade potreby ľahko vysuniete. Vďaka tomuto strúhadlu sa zaobídete bez akéhokoľvek ďalšieho riadu. Po použití ho ľahko zbavíte všetkých nečistôt. O vaše bezpečie sa bude starať protišmyková rukoväť. Všestranní pomocníci Trebonn - talianske, praktické a trendy kuchynské potreby.

Praktický a dizajnový pomocník

Strúhadlo budete môcť použiť prakticky kdekoľvek bez toho, aby ste museli vyťahovať ďalší riad. Všetko sa totiž zhromažďuje v integrovanej výsuvnej nádobe. Strúhadlo navyše disponuje inovatívnym dizajnom, ktorý si ľahko obľúbite.

Jednoduché čistenie

Po použití ho môžete bez obáv umiestniť do umývačky riadu.

  • Bezpečná protišmyková rukoväť
  • Protišmyková základňa
  • Výsuvná zberná nádobka
  • Vhodné do umývačky.

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské náčinie
Záruka: 2 roky
Materiál: nerezová ocel
Rozmery (d x š x v): 33 x 10 x 2 cm
Tělo kráječe: ABS plast, silikon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Talianska značka Trebonn prichádza s nekonvenčným riešením predmetov pre denné používanie oslobodených od zažitých stereotypov. Výsledkom je inovatívny dizajn obohatený o funkčnosť. Otec a synovia prichádzajú s jedinečným riešením zrodeným z rýdzo talianskej vášne pre varenie. Každodenné potreby na prípravu pokrmov sa tak premieňajú na jedinečné, ikonické predmety, ktoré sú atraktívne na pohľad a praktické pri používaní. Ingrediencie inovatívnej značky sú jednoduché: kreativita, funkčnosť a štýl. Tak vznikol Trebonn.