O nás

Prevádzkovateľom internetového obchodu mámedoma.cz je spoločnosť ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r.o. Založená bola už v roku 1991 ako obchodná firma a od počiatku sa špecializuje na obchod s tovarom s vysokou kvalitou a vyššou pridanou hodnotou pre zákazníka.

Spoločnosť dlhodobo spolupracuje s radom významných dodávateľov, s jasnou špecializáciou na kvalitné výrobky preverených firiem z oblasti spotrebnej elektroniky. Sme dovozca a distribútor radu svetových značiek, napr. Crock-Pot – výrobca originálnych pomalých hrncov, FoodSaver – dodávateľ systému pre vákuové uchovávanie potravín, Breville – výrobca drobných kuchynských spotrebičov či novozélandskej firmy Hydraflow, dodávajúcej vysokokvalitné sušičky potravín pod značkou Ezidri. Firma je ďalej predajcom radu ďalších značiek, napríklad produktov spoločnosť Dyson – výrobca špičkových vysávačov a fénov.

Špecializujeme sa nielen na predaj konečným spotrebiteľom, ale spolupracujeme tiež s radom významných maloobchodných partnerov na Slovensku, v Česku (Alza, Mall, Euronics, Datart) i zahraničí.

Identifikačné údaje:

ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r. o.
Jablonecká 648/8, Liberec 1, 460 01
Česká republika
vedená na Krajskom súde v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 278
IČO: 14869713
DIČ: CZ14869713