O nás

Prevádzkovateľom internetového obchodu mámedoma.cz je spoločnosť ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r.o. Založená bola už v roku 1991 ako obchodná firma a od počiatku sa špecializuje na obchod s tovarom s vysokou kvalitou a vyššou pridanou hodnotou pre zákazníka.

Naša spoločnosť dlhodobo spolupracuje s množstvom významných zahraničných výrobcov, ktorý ponúkajú kvalitné produkty. Kooperujeme s preverenými firmami z oblasti spotrebnej elektroniky či funkčných pomocníkov do kuchýň i do domácnosti.

Sme výhradným distribútorom prémiových a svetových značiek, napr. CrockPot – výrobca originálnych pomalých hrncov, FoodSaver – dodávateľ systému pre vákuové uchovávanie potravín, Breville – výrobca drobných kuchynských spotrebičov či novozélandská firma Hydraflow dodávajúca vysoko kvalitné sušičky potravín pod značkou Ezidri. Okrem toho firma predáva aj ďalšie značky. Napríklad produkty spoločnosti Dyson – výrobca špičkových vysávačov a fénov. Exkluzívne ponúkame praktické výrobky pre domácnosť pod českou značkou MATTÉ - brúsne kamene a sous-vide prístroj. Jeho obľuba stále rastie a z metódy sous-vide sa tak stáva dostupný trend modernej domácnosti.

Taktiež spolupracujeme s medzinárodnými značkami, u ktorých funkčnosť, dizajn a udržateľnosť idú ruka v ruke s kvalitným spracovaním. Sme výhradným dovozcom celého radu ďalších výrobkov. Patrí sem švajčiarska značka Novis - kvalitné kuchynské spotrebiče s nadštandardnou zárukou na ich motorček. K ďalším značkám patrí švédska značka Alligator - krájač zeleniny s patentovanou technológiou alebo Drosselmeyer výrobca jedinečného a dizajnového luskáčika na orechy, ktorý sa stal víťazom celosvetového ocenenia vo svojej kategórii. Dánske inovatívne produkty zastupuje značka Oxytwister - unikátny prevzdušňovač vína, ktorý prináša intenzívnejší pôžitok z konzumácie vín a značka Bubliq s najtenším výrobníkom sódy v elegantnom a minimalistickom prevedení aj s príslušenstvom. Talianska značka Trebonn odráža kreativitu, cit pre dizajn, udržateľné materiály a vysokú funkčnosť v každodenných potrebách na prípravu pokrmov.

Špecializujeme sa nielen na predaj konečným spotrebiteľom, ale spolupracujeme tiež s radom významných maloobchodných partnerov na Slovensku, v Česku (Alza, Mall, Euronics, Datart) i zahraničí.

Identifikačné údaje:

ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r. o.
Jablonecká 648/8, Liberec 1, 460 01
Česká republika
vedená na Krajskom súde v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 278
IČO: 14869713
DIČ: CZ14869713

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie