O nás

Prevádzkovateľom internetového obchodu mámedoma.cz je spoločnosť ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r.o. Založená bola už v roku 1991 ako obchodná firma a od počiatku sa špecializuje na obchod s tovarom s vysokou kvalitou a vyššou pridanou hodnotou pre zákazníka.

Naša spoločnosť dlhodobo spolupracuje s množstvom významných zahraničných výrobcov, ktorý ponúkajú kvalitné produkty. Kooperujeme s preverenými firmami z oblasti spotrebnej elektroniky či funkčných pomocníkov do kuchýň i do domácnosti.

Sme výhradným distribútorom prémiových a svetových značiek, napr. CrockPot – výrobca originálnych pomalých hrncov, FoodSaver – dodávateľ systému pre vákuové uchovávanie potravín, Breville – výrobca drobných kuchynských spotrebičov či novozélandská firma Hydraflow dodávajúca vysoko kvalitné sušičky potravín pod značkou Ezidri. Okrem toho firma predáva aj ďalšie značky. Napríklad produkty spoločnosti Dyson – výrobca špičkových vysávačov a fénov. Exkluzívne ponúkame praktické výrobky pre domácnosť pod českou značkou MATTÉ - brúsne kamene a sous-vide prístroj. Jeho obľuba stále rastie a z metódy sous-vide sa tak stáva dostupný trend modernej domácnosti.

Taktiež spolupracujeme s medzinárodnými značkami, u ktorých funkčnosť, dizajn a udržateľnosť idú ruka v ruke s kvalitným spracovaním. Sme výhradným dovozcom celého radu ďalších výrobkov. Patrí sem švajčiarska značka Novis - kvalitné kuchynské spotrebiče s nadštandardnou zárukou na ich motorček. K ďalším značkám patrí švédska značka Alligator - krájač zeleniny s patentovanou technológiou alebo Drosselmeyer výrobca jedinečného a dizajnového luskáčika na orechy, ktorý sa stal víťazom celosvetového ocenenia vo svojej kategórii. Dánske inovatívne produkty zastupuje značka Oxytwister - unikátny prevzdušňovač vína, ktorý prináša intenzívnejší pôžitok z konzumácie vín a značka Bubliq s najtenším výrobníkom sódy v elegantnom a minimalistickom prevedení aj s príslušenstvom. Talianska značka Trebonn odráža kreativitu, cit pre dizajn, udržateľné materiály a vysokú funkčnosť v každodenných potrebách na prípravu pokrmov.

Špecializujeme sa nielen na predaj konečným spotrebiteľom, ale spolupracujeme tiež s radom významných maloobchodných partnerov na Slovensku, v Česku (Alza, Mall, Euronics, Datart) i zahraničí.

Identifikačné údaje:

ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY spol. s r. o.
Jablonecká 648/8, Liberec 1, 460 01
Česká republika
vedená na Krajskom súde v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 278
IČO: 14869713
DIČ: CZ14869713