EZIDRI Krájač a lúpač jabĺk

Kód: APPLE PEELER
Značka: Ezidri
€32
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Nenahraditeľná mašinka pre vašu kuchyňu. Malá rozmermi, ale veľká výkonom. Ľahko naraz nakrája jablká, vykrojí z nich jadrovník a ako bonus ich vie i dokonale olúpať.

Presvedčte sa na vlastné oči v reportáži o krájači pri sušení - jednoduchej príprave krížaliek TU alebo v akcii TU.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krájač a lúpač jabĺk je určený na krájanie čerstvých jabĺk alebo tvrdších hrušiek na špirálu. Zároveň tento geniálny pomocník vykrojí jadrovník a jablko zároveň olúpe (túto funkciu však môžete jednoducho vypnúť). Prekrojením špirály sú jablká pripravené na ďalšie spracovanie.

Všestranné využitie

Rovnomerne nakrájané plátky (hrúbka asi 5 mm) možno použiť do koláčov, ovocných šalátov a sú ideálne na sušenie na sušičkách Ezidri. Krájač sa prichytí na akýkoľvek dostatočne hladký a pevný povrch gumovou prísavkou, takže sa počas používania ani nehne.

Otravná práca zábavou

Krájanie a lúpanie jabĺk môže byť s týmto krájačom i zábava. Krájač vám ušetrí drahocenný čas a čistota olúpania vás prekvapí, s obyčajným nožom také niečo ťažko dosiahnete.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

EZIDRI Kráječ a loupač jablek

EZIDRI Kráječ a loupač jablek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Novozélandská firma Hydraflow je tradičným výrobcom kvalitných a rokmi preverených sušičiek potravín EZIDRI. Skvelá kvalita, dlhoročná tradícia, spoľahlivosť, bezprecedentná kapacita pre domáce sušenie. Novozélandské sušičky potravín majú unikátny a patentovaný systém prúdenia vzduchu, ktorý sa stará o stálu teplotu na všetkých sitách sušičky. Dokonalá cirkulácia vzduchu spôsobí rovnomerné sušenie, čím sa značne zníži spotreba elektrického prúdu. Najnovšia digitálna verzia oboch modelov je už niekoľkou generáciou týchto obľúbených sušičiek. Výhodou sušičiek Ezidrinízke prevádzkové náklady a možnosť rozšírenia príslušenstva podľa vašej potreby. Vyberať môžete z ponuky sít či unikátnych fóliových misiek určených na sušenie ovocných placiek. Dištančné sitá vám umožnia sušiť aj rozmerné produkty, napr. kusy mäsa vcelku či kvety. Fantázii (a schopnostiam sušičiek EZIDRI) sa medze nekladú, a preto  nie je sušenie vyhradené len ovociu a zelenine. Okrem húb tak v sušičke EZIDRI dokonale usušíte aj mäso a pripravíte si tak chutné jerky, ktoré vám dodá potrebné živiny napríklad na horskej túre. Môžete sušiť aj bylinky, čajové lístky, či orechy. V sušičkách EZIDRI pripravíte aj zdravé dobroty pre vaše deti alebo maškrty pre vašich zvieracích miláčikov. Sušičky Ezidri vám poskytnú kvalitné sušenie na niekoľko rokov.

Nepostrádateľným doplnkom je aj skvelý Krájač a lúpač jabĺk Ezidri. Čerstvé jablká a tvrdšie hrušky nakrája vo forme špirály. Ľahko a rýchlo si poradí s celým ovocím. Odstráni šupku, vykrojí jadrovník a nakrája ho do špirály. Potom stačí iba rovnomerne nakrájané plátky (hrúbka asi 5 mm) rozdeliť a môžete ich  použiť do koláčov, ovocných šalátov alebo kompótov. Takto ľahko, behom sekundy sú krížalky pripravené na sušenie. Ideálny pomocník na spracovanie jabĺk vo veľkom množstve. Krájanie a lúpanie jabĺk je s týmto krájačom zábava. Ušetrí vám drahocenný čas. Umožní ľahšiu manipuláciu a zaistí čistotu počas lúpania.

Logo Ezidri