Sendvičovač Breville Ultimate (VST082X)

Kód: VST082X-01
Značka: Breville
€68
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024

So sendvičovačom Breville Ultimate si môžete pochutnať na najchutnejších sladkých i slaných desiatach! Uzatvárací systém a nový dizajn s hlbšími nepriľnavými doskami vám umožní pripraviť všetky druhy sendvičov s rôznymi náplňami bez toho, aby vám obsah pretiekol. Dosky sú navyše vybavené nepriľnavým povrchom a možno ich veľmi ľahko oddeliť a vyčistiť. Sú tiež kompatibilné s vaflovacími platničkami Breville, ktoré si môžete dokúpiť (nie sú súčasťou balenia).

Detailné informácie

Podrobný popis

Ďalší z radu sendvičovačov firmy Breville dostal názov Ultimate a je tentoraz vyvedený v elegantnej čiernej farbe. Okrem nového dizajnu disponuje dômyselným uzatváracím systémom a hlbšími nepriľnavými doskami, vďaka ktorým pripravíte všetky druhy sendvičov s rôznymi náplňami bez toho, aby vám obsah pretiekol. Dosky sú navyše vybavené nepriľnavým povrchom a možno ich veľmi ľahko oddeliť a vyčistiť.

Kontrolky

Vďaka dvom kontrolkám na spustenie a pečenie sa sendvičovač Breville Ultimate veľmi ľahko používa. Musíte si len pripraviť ingrediencie pre svoje obľúbené sladké alebo slané občerstvenie a počkať, až sa rozsvieti oranžová kontrolka napravo.

Odnímateľné nepriľnavé platničky

Na rozdiel od iných modelov sú platne sendvičovača Breville Ultimate hlbšie, takže vo svojom sendviči môžete použiť viac ingrediencií bez toho, aby padali alebo tiekli. Nepriľnavý povrch dosiek neobsahuje PTFE alebo PFOA, takže je bezpečný. Na konci použitia môžete dosky vybrať a vyčistiť ich handričkou alebo v umývačke. Sendvičovač má praktický úložný priestor pre kábel.

Vertikálne skladovanie

Vďaka kompaktnému a ergonomickému dizajnu sendvičovača Breville Ultimate ho môžete po použití ľahko vertikálne uložiť a ušetriť tak miesto v kuchyni.

Dodatočné parametre

Kategória: Sendvičovače a vaflovače
Záruka: 2 roky
Farba: čierna
Hmotnosť: 2,76 kg
Príkon: 850 W
Rozmery: 309 x 130 x 267 mm

Sendvičovač Breville VST070X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville