Sendvičovač Breville (VST071X)

Kód: VST071X-01
Značka: Breville
€72
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Vďaka sendvičovaču Breville DuraCeramic môžete v priebehu niekoľkých okamžikov pripraviť chutné sendviče, panini, zapečené bagely, ale i zdravý variant obyčajných hrianok. Prístroj disponuje variabilným nastavením nastavenia teploty a tiež viacúrovňovým závesom veka sendvičovača, ktorým môžete upraviť polohu horného výhrevného panelu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Príprava hriankových sendvičov je so sendvičovačom Breville ľahká a príjemná. Dizajn tohto prístroja, tak typický pre značku Breville, nesklame v žiadnej štýlovo zariadenej kuchyni.

Chuť Talianska

Práve pre talianske snacky, ako sú panini, obložená ciabatta či focaccia je tento Breville sendvič press ako stvorený. Na zapečenie môžete do pressu dať tiež obložené bagely alebo i sladké pochúťky napríklad z ovocného chleba. Skvele sa sendvičovač hodí tiež na prípravu obyčajných hrianok, ktoré sú navyše výrazne zdravšie než tie smažené na oleji.

Moderný nepriľnavý povrch

Sendvičovač Breville kombinuje elegantný vzhľad so skvelou funkčnosťou. Je vybavený najmodernejším nepriľnavým povlakom DuraCeramic, ktorý je odolnejší proti poškriabaniu a štyrikrát trvanlivejší než bežné nepriľnavé povrchy. Tento keramický povrch tiež vďaka kvalitnejšiemu prenosu tepla skracuje dobu prípravy až o 20 % a, samozrejme, je úplne bezpečný – neobsahuje žiadne škodlivé látky ako PTFE alebo PFOA.

Praktická údržba

Vďaka povrchu DuraCeramic sa sendvičovač Breville tiež ľahko čistí a udržuje. Určite oceníte i praktický úložný priestor pre napájací kábel a majitelia najmä menších kuchýň i možnosť skladovania nastojato pre úsporu miesta.

Voľby nastavenia teploty

Variabilný regulátor teploty umožňuje meniť výkon podľa typu pripravovaného pokrmu. Nízky teplotný výkon je ideálny na prípravu pokrmov s obsahom cukru (napr. cukrovinky). Vysoký teplotný výkon sa odporúča pre chleby a veky panini. Svetelné diódy potom presne indikujú, kedy je prístroj nahriaty na ideálnu teplotu a môžete začať s pečením.

Pohyblivý pánt hornej dosky

Pomocou pohyblivého pántu možno posúvať hornú platničku. To vám umožní sendvičovač nastaviť i tak, aby horná platnička neprišla počas pečenia do kontaktu s pokrmom umiestneným na spodnej platničke. Hornú platničku môžete posunúť do 3 rôznych polôh v závislosti na hrúbke pečeného pokrmu a v závislosti na požadovanej vzdialenosti pokrmu od platničky.

Teplé sendviče sú dielom pár okamžikov a vďaka osobitému dizajnu vám sendvičovač Breville v kuchyni rozhodne hanbu neurobí.

Dodatočné parametre

Kategória: Sendvičovače a vaflovače
Záruka: 2 roky
Farba: šedá, nerez
Hmotnosť: 2,6 kg
Príkon: 1000 W
Rozmery: 275 x 100 x 230 mm

Sendvičovač Breville VST071X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty firmy Breville v sebe snúbia skvelú funkčnosť a elegantný štýl vďaka čomu si ich obľúbili milióny zákazníkov najmä na britských ostrovoch, kde je Breville jednou z najpredávanejších značiek v oblasti malých kuchynských spotrebičov. Jedinečný dizajn výrobkov Breville z nich činí ozdobu každej štýlovo zariadenej kuchyne.

Logo Breville